Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

Може аз съм поръчвал с моята дебитна карта преди. Успех Wink

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай
Аксесоари

(2017-02-03, 13:28:56)radanchev написа:  Може аз съм поръчвал с моята дебитна карта преди. Успех Wink

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

Ама през пей пал или направо с кода на картата? Моята е Маестро.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Преди месец поръчах директно със кода на картата моята е мастър карт
Цитирай

Как да разбера в extreamguard кой протектори са с мокро лепене и кои не са?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2017-02-03, 17:15:18)Nikito82 написа:  Ама през пей пал или направо с кода на картата? Моята е Маестро.
Директно с кода на картата моята е Виза.

Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай

От къде да взена код за намаление в extreamguard?

(2016-12-26, 20:32:41)vladdark написа:  Направи си регистрация и ще получаваш кодове.
Ето ти от днес кода:  New91

Регистрирах се,  до колко време ще ми даде код? И къде,  на пощата?

Така поръчах, с Мастеркард(такава била моята) С визата на жената не стана. Използвах кода на vladdark , стана и с него 91% отстъпка. Благодаря.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

До кога важи кода ?

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

Незнам след като съм го използвал дали може да се ползва пак.

Някой ползва ли от тези бъмпери, да каже дали е удобен?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Естествено, че може! Това не са персонални кодове за отстъпка...
Цитирай

В pcshop оригиналните оротектори вече са налични. Днес ми се обадиха, че го изпращат на адрес.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Smile И на мен ми се обадиха, тъкмо бях загубил надежда Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

хахаха и на мен ми звъняха, утре ще ми го пуснат до офис на спиди Smile
Цитирай

Много любезно и коректно обслужване от тази фирма. Доколкото разбрах от тях, те зареждат масово останалите с протектори, а и ги предлагат на добра цена.
В четвъртък иначе си махнах протектора, тъй като в един от ъглите взе да се дели на две части. Вчера (като по поръчка) ми звъннаха и на мен, дано нямам отново подобен проблем с новите протектори.
Цитирай

Днес сложих оригиналния протектор на самсунг, много съм доволен като усещане, по-добър е от екстриймгуард. Зарязах пак горните два ъгъла да не навдига кейса. Да видим дали ще се надраска бързо, понеже ръцете ми все са със стружки и тези на ектриймгуард не се драскаха, за 5 месеца една драскотина имаше.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Някой използвал ли е такъв кейс? Моля да сподели дали в ъглите пластмасата стърчи над дисплея както оригиналния на самсунг, т.е.ако го обърна  с дисплея  надолу върху масата да не се докосва дисплея,  а кейса.
[Изображение: ?get_file=f1a15acb568260a9e12c23fa98f0f9...028&inline]

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

аз ползвам такъв и е супер. Наистина е леко вдигнат над нивото на екрата и наистина може да го обърнеш на опаки и няма да се докосват екрана и повърхността. Разликата между тоя и моя е цвета. моя е между златист и сив. супер е

между другото си търся някакъв удароустойчив , на който може да се разчита. Дайте предложения. На предишния ми апарат айфон 6s имах един дето айфона се слага в калъфа и се затваря с едни болтчета и от тънък и малък , апарат заприлича на CAT- телефон Big Grin Big Grin , но пък върши перфе работа
Цитирай

Аз ще го поръчвам сив.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Ники, може ли да пратиш линк към калъфа от снимката горе?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-02-09, 22:55:39)ivkos написа:  Ники, може ли да пратиш линк към калъфа от снимката горе?
 http://s.aliexpress.com/3u6Njyuy

Някои поръчвал ли е с карта в алиекспрес? Сигурно ли е? Понеже не излиза secury при плащане.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Момци, дайте идея за скриин протектор ! Гледам в момента има някакви 3Д , става ли нещо от ях , т.е залепват ли плътно отстрани , ако знаете друг който като се залепи не личи че има отгоре нещо.
Цитирай

Вземи си оригиналните на самсунг. Доволен съм. На ектриймгуард също са хубави.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2017-02-10, 09:53:33)Nikito82 написа:  Вземи си оригиналните на самсунг. Доволен съм.  На ектриймгуард също са хубави.

откъде? дай повече инфо! от нет-а може ли да поръчам .
Цитирай

На самсунг от pcshop.bg, а xtreem xtreemguard. Com

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2017-02-10, 10:57:02)bobisimeonov написа:  откъде? дай повече инфо! от нет-а може ли да поръчам .

https://pcshop.bg/aksesoari/aksesoari-dr...g935ctegww.
Онзи ден дойдоха и вчера лепнах единия, като пасна перфектно, даже махнах и Clear Protective Cover-а, че телефонът е много по-хубав без кейсове. В тази връзка някой може ли да ми препоръча хубав протектор за гърба на телефона?
Цитирай

Аз съм с клеър ковера, харесва ми, но много се надра. Сега поръчах този, който съм постнал по-нагоре от али.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)