Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

(2017-02-10, 12:32:26)Iordan2000 написа:  https://pcshop.bg/aksesoari/aksesoari-dr...g935ctegww.
Онзи ден дойдоха и вчера лепнах единия, като пасна перфектно, даже махнах и Clear Protective Cover-а, че телефонът е много по-хубав без кейсове. В тази връзка някой може ли да ми препоръча хубав протектор за гърба на телефона?

Под протектор за гърба какво имаш в предвид, фолио или някакъв кейс?
Цитирай
Аксесоари

(2017-02-10, 12:38:20)Nikito82 написа:  Аз съм с клеър ковера, харесва ми, но много се надра. Сега поръчах този, който съм постнал по-нагоре от али.
Махни това което е като протектор. Пак се дере ама не толкова. И ти трябва ацетон защото лепило то с което е лепнато е доста гадно.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Веднъж тръгнах да го махам, ама то доста здраво е залепено.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Маха се, само гледай да не счупиш кейса. Моя е махнат от един два месеца(или повече не помня), измъчи ме малко лепилото но без него даже изглежда по добре. Не е толкова трудно да се махне.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Добре, а стъклен за ейджа откъде и има ли вообще някакъв такъв който пасва идеално от край до край
Цитирай

(2017-02-10, 17:31:46)bobisimeonov написа:  Добре, а стъклен за ейджа откъде и има ли вообще някакъв  такъв който пасва идеално от край до край

Не се занимавай със стъклени,  не стават.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2017-02-10, 13:31:22)vovalinder написа:  Под протектор за гърба какво имаш в предвид, фолио или някакъв кейс?

Фолио.
Цитирай

(2017-02-11, 09:40:25)Iordan2000 написа:  Фолио.

На екстриймгуард има такова с мокро лепене.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Ето го моето фолио от uskin, супер лесно се лепи, а за камерата съм си го направил аз.[Изображение: 765a20df7eb42f1716fdd54d29a59259.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Аз си поръчах от pcshop. дано да е хубаво както казвате
Цитирай

(2017-02-11, 12:35:45)vovalinder написа:  Ето го моето фолио от uskin, супер лесно се лепи, а за камерата съм си го направил аз.
Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

То не личи да има протектор. Smile Благодаря!
Цитирай

Води се черен мат, има голям избор от цветове, но няма прозрачно фолио.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2017-02-12, 14:16:43)vovalinder написа:  Води се черен мат, има голям избор от цветове, но няма прозрачно фолио.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Здравей, дай линк за този черния мат !
Цитирай

Само аз ли не мога да си го залепя правилно тези от Pcshop?
Става на балончета и се повдига в края...

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай

(2017-02-14, 21:03:26)moniiec написа:  Здравей, дай линк за този черния мат !

http://www.uskin.xyz/products/read.html?id=214
Цитирай

(2017-02-14, 22:10:02)BuRn написа:  Само аз ли не мога да си го залепя правилно тези от Pcshop?
Става на балончета и се повдига в края...

двама сме. Ти ги махнеш , те се покажат след известно време. Пък и самия протектор ми се вижда супер тънък и "мек" . нещо леко съм разочарован.
Цитирай

Не съм съгласен, убедих се, че това е един от най-добрите протектори за този телефон, вече съм сложил седем комплекта. След поставяне, на което трябва да му хванеш цаката, ако има останали малки балончета някъде, до 24 часа изчезват сами. След няколко дни наистина се появават други балончета по някои от „резнатите“ ъгли, но това на мен не ми пречи. Онзи ден ми изпуснаха телефона от доста голяма височина върху метален ръб. Протекторът изглеждаше като след кратер, но стъклото остана непокътнато, всички около мен останаха с отворена уста, съмнявам се и стъклен да се справи по-добре.
Цитирай

Аз също съм много доволен от оригиналния протектор. Вярно, хвърлих няколко преди да се науча да ги лепя, но сега става перфектно.Цаката поне при мен е преди да се залепи протектора , внимателно да се изрежат ръбчетата, като се следва заоблената форма.По този начин, не остават мехури и няма видима разлика, че е рязан. Балончетата, ако има такива във вътрешноста на дисплея наистина изчезват след няколко дни. Аз също го изпуснах преди няколко дена, и падна директно върху дисплея - всичко беше ок.

Huawei P20
Цитирай

(2017-02-11, 11:52:45)Nikito82 написа:  На екстриймгуард има такова с мокро лепене.

Може ли линк?


(2017-02-12, 14:16:43)vovalinder написа:  Води се черен мат, има голям избор от цветове, но няма прозрачно фолио.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

От два дни няма кой да ми вдигне, ако така подхождат към всичките си клиенти...
Цитирай

(2017-02-16, 19:32:41)Iordan2000 написа:  Може ли линк?

http://www.xtremeguard.com/Samsung-Galax...tector.htm

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Никой не вдига за Uskin, или аз не разбрах. Защото аз си поръчах в чата на страницата им във фейсбук.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2017-02-16, 19:42:25)Nikito82 написа:  http://www.xtremeguard.com/Samsung-Galax...tector.htm
Добре, нищо не ми пречи да пробвам, не изглежда сложно това „мокро“ лепене. Но някой пробвал ли е, доволен ли е, понеже не са малко пари за едната пластмаса отзад?

(2017-02-16, 20:53:50)vovalinder написа:  Никой не вдига за Uskin, или аз не разбрах. Защото аз си поръчах в чата на страницата им във фейсбук.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Онзи ден поръчах вечерта, вчера ми звъннаха с уговорката пак да се свържат с мен (до края на работния ден) да се разберем за доставката, но така и не получх обратно обаждане, а и цял ден им звъня, дава само свободно. Сега ще пиша във FB.
Цитирай

(2017-02-16, 21:05:11)Iordan2000 написа:  Добре, нищо не ми пречи да пробвам, не изглежда сложно това „мокро“ лепене. Но някой пробвал ли е, доволен ли е, понеже не са малко пари за едната пластмаса отзад?

Не  е пластмаса,  пак като предния е. Ами не е сложно мокрото лепене,  даже е по-удобно до някъде. Не съм слагал на гърба, само на дисплея. Ето ти код за отстъпка New91,  ако не става пиши ми ще ти дам друг. Регистрай се,  ше ти даде код за друг път да имаш.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

https://youtu.be/ucnH9v_mn0U – не изглежда много добре.
Цитирай

Аз не зная тоя с какво е творил върху протектора. Ако искаш мога да ти щракна моя гръб пак на тази марка...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)