Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

Според мен нарушава водоустойчивостта. Защитата от намокрен жак може да не сработи.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари

Да и на мен ми се върти нещо такова..май няма да го ползвам, иначе кабела е супер, има и лед индикация, качествено изработен, двустранно захващане, силен магнит.
Нищо де ще отиде в раздел "Продавам"
Smile

                                                                    
Цитирай

Просто може да не мокриш телефона. Къпеш ли се с него или всеки ден да го миеш по някакви причини?

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Не, просто се замислих ако случайно се намокри/падне във вода,
какъв ще е ефекта от постоянно забитият накрайник в буксата и дали няма да спомогне за проникване на вода или някакъв проблем с тоците.

                                                                    
Цитирай

(2017-04-13, 12:02:03)georgi4a написа:  Да и на мен ми се върти нещо такова..май няма да го ползвам, иначе кабела е супер, има и лед индикация, качествено изработен, двустранно захващане, силен магнит.
Нищо де ще отиде в раздел "Продавам"
Smile
Колко му търсиш за кабела?

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Моля,някой ,който си ползва телефона без скрийн протектор а сподели дали се драска екрана.Аз съм си взел универсален калъф с лентичка ,която го вади от калъфа,дали ще е достатъчно предвид че доста си пазя телефоните.Мерси.
Цитирай

Аз го ползвам от една година без протектор на екрана и не съм го надраскал. Но го нося предимно в джоб.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-04-17, 19:55:29)Marto.g написа:  Аз го ползвам от една година без протектор на екрана и не съм го надраскал. Но го нося предимно в джоб.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

И аз съм така!

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

И аз така. Имах 2 протектора и двата махнах за отрицателно време...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Драска се. Най вече по заобленото , понеже там има най голяма вероятност да стане. Моя има една лека драскотина в лявата част около 1мм , незнайно как се е озовала там, въпреки пазенето ми. И оттогава съм с протектора на Самсунг уж оригиналния и нямам ядове. Хубавото при него е че е нещо като гумирано ( пробвал съм като го махна да го разтеглям и става като гума/силикон ) и не позволява да се надраска никъде. Сега си търся на Спиген протектора , който е изрязан по ъглите перфе и с калъф на Спиген няма отлепяне по краищата и драми около него Smile
Цитирай

Кажете от къде и какъв пеотектор да взема... че днес забелязах че имам няколко драскотини по екрана вече.
Ако някой поръчва примерно спиджен да каже да поръчаме...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай

Здравейте колеги, имам питане относно:
Samsung EP-HN910 Car Holder & Inductive Charger
Някой има ли го и дали е доволен. Също така ако има алтернативи, дайте линк.
Ще се използва с SGS7edge.
Цитирай

(2017-04-18, 12:03:13)kalchevv написа:  Кажете от къде и какъв пеотектор да взема... че днес забелязах че имам няколко драскотини по екрана вече.
Ако някой поръчва примерно спиджен да каже да поръчаме...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

и аз искам на Спиген  протектор-а  .Ако има откъде поръчвам 2бр веднага да имам. Говорим за точно такъв


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да да

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай

(2017-04-18, 18:00:23)4o4o написа:  Здравейте колеги, имам питане относно:
Samsung EP-HN910 Car Holder & Inductive Charger
Някой има ли го и дали е доволен. Също така ако има алтернативи, дайте линк.
Ще се използва с SGS7edge.
Привет, и аз се интересувам от същото, тук се обсъждат основно протектори и калъфчета, които лично според мен са излишни


Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-03-28, 17:57:54)ivkos написа:  http://www.emag.bg/bezzhichno-zarjadno-u...DKMVF3BBM/

А има ли съществена разлика между горното и това: http://m.emag.bg/bezzhichno-zarjadno-sam...DJHWC3BBM/. Заслужават ли си 20-те лева повече?
Цитирай

Не, няма разлика.

                                                                    
Цитирай

(2017-04-18, 20:37:20)Mirrage2000 написа:  Заслужават ли си 20-те лева повече?

Разлика няма, но за тези пари никой цвят не си заслужава, при положение, че го чисто ново черно е 50-ина лева в еМаг.

Тук го има в бяло, но разопаковано, за 49.99 лв.
http://www.emag.bg/bezzhichno-zarjadno-u...d-products

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Някой да е поръчвал от алиекспрес стъклен протектор за S7 и да е доволен?

SGS III / SGS IV / SGS VII Edge
Цитирай

Хубав стъклен протектор можеш да си намериш и в България, защо си решил да поръчваш чак от AliExpress?
Цитирай

Иии къде викаш в България хубав протектор, като аз 2 смених и се изръсих общо за двата над 30 лева? Единият беше прекалено малък и беше като плюнка на дисплея, другият беше по цялото стъкло и беше с двойно лепяща лента по края и беше отврат, особено като намокрих телефона и водата остана между протектора и дисплея...

п.с Не знам този на Nillkin бива ли го... Пак е "фрее шипинг" до България. Ако някой е с него да сподели.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Гледай видеото отдолу към края и снимките под него и ще разберш . Може да ти помогна - от малките е . Според мен трябва да търсиш където има в името "curved"

Storstark
Цитирай

Добър ден,
Някаква идея от къде мога да взема твърд гръб за S8+

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2017-04-20, 15:43:14)nedelchev nikolai написа:  Добър ден,
Някаква идея от къде мога да взема твърд гръб за S8+

http://dice.bg/search?lang=&text=%EE%F0%E8%E3+S8&in=2&p=

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-04-19, 17:36:19)zdravko959 написа:  Иии къде викаш в България хубав протектор, като аз 2 смених и се изръсих общо за двата над 30 лева? Единият беше прекалено малък и беше като плюнка на дисплея, другият беше по цялото стъкло и беше с двойно лепяща лента по края и беше отврат, особено като намокрих телефона и водата остана между протектора и дисплея...

п.с Не знам този на Nillkin бива ли го... Пак е "фрее шипинг" до България. Ако някой е с него да сподели.

Защо не пробваш оригиналния протектор на Samsung? Не е стъклен, но пак става, макар че е доста относително кой ще опази повече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)