Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

мнение 1 051 от zdravko959

Не искам фолио. Усещането не е същото като при стъклото. Аз именно затова питах хубав стъклен има ли, ама явно няма...
Samsung Galaxy S7 | 32GB | Black Onyx
Цитирай

мнение 1 052 от rorosims

Не се драска. Поне не видимо. За какъв дявол е с горила? За мен не съществува протектор , който като се сложи на телефона да е усещането, че е все едно без! Все едно да ближеш захар през стъкло ( в случая през двойно) Нося го навсякъде без нищо , понеже се нагледах на достатъчно примери с грозни протектори и с напукани дисплеи (от леко изтърване) , защитени с всякакъв вид протектори. Лично аз нямам намерение да си изхвърля телефона, като остарее с перфектно запазен дисплей. Кому е нужно това?.....
Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

мнение 1 053 от tishomen

Стъкленият​ протектор е най вече да пази дисплеят от спукване при изпускане.Досега всеки телефон ми е бил със стъклен протектор откакто са ги измислили.И доста пъти съм ги сменял след напукване след изпускане.Стуват по десетина лева а спестяват една торба със пари за дисплей.На S7 edge добър протектор цената тръгва от 30ина лева но не са нищо в сравнение с 600 за дисплей.Моя е 39 лева и почти не се усеща че е върху телефона.А тези по 59 лева пасват още по добре.Много зависи какъв протектор ще си вземеш.
HTC m9+,lg g3 и отскоро Samsung S7edge
Цитирай

мнение 1 054 от nedelchev nikolai

S7 e. Не се драска... За почти година употре*а мога да кажа, че е като нов !
Както отпред така и задното стъкло.
Слагам твърд гръб единствено заради по добрият захват. И няма нито една драскотина. За изпускане незнам колко би помогнало предпазното стъкло. За времето в което го ползвах го изпуснах само веднъж на циментов под и не се строши.

Пс: А иначе сум го тормозил много. С ключове в един джоб, монети каляне, къпане, децата с какво ли не го мазаха... Железен !
xperia J, Z1, Z3, Z5 P., .S. j 5 , S- S7e .S-  S 8 +
Цитирай

мнение 1 055 от petio_venkov

Само шкурка не си ползвал, викаш? Стига с тия митове за горили-морили...драска се от прост прах, за друго да не говорим.
Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

мнение 1 056 от tishomen

(22 Apr 2017, 01:00:06)nedelchev nikolai написа: S7 e. Не се драска... За почти година употре*а мога да кажа, че е като нов !
Както отпред така и задното стъкло.
Слагам твърд гръб единствено заради по добрият захват. И няма нито една драскотина. За изпускане незнам колко би помогнало предпазното стъкло. За времето в което го ползвах го изпуснах само веднъж на циментов под и не се строши.

Пс: А иначе сум го тормозил много. С ключове в един джоб, монети каляне, къпане, децата с какво ли не го мазаха... Железен !

Имал си късмет че не се счупил.Но не при всички е така.Има много обяви със телефони със спукани дисплеи.Моят съвет е да си сложиш един протектор.Пази наистина.Казвам го от опит.Без него може и от леко падане да се счупи.Зависи под какъв ъгъл ще падне и на каква повърхност.При мен много пъти ми е спасявал телефона.
Цитирай

мнение 1 057 от gramov

Clear view case (не оригинален) може ли като се отвори и да отключва дисплея? Не виждам никъде в настройките опция за активен капак. С Андроид 7 съм.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 1 058 от tishomen

В ютуб пълно с клипове.
Цитирай

мнение 1 059 от potiron

След една година вярна служба, Led view cover-a на еджа издаде багажа. Спряха да му светят диодите, иначе телефонът го открива и функцията включване-изключпане посредством капака работи.
Някаква идея?
Цитирай

мнение 1 060 от profile7

Някой да има идея къде има такова филио налично ? http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...W/p/595038
Цитирай

мнение 1 061 от Heno3HaT

(24 Apr 2017, 14:17:47)profile7 написа: Някой да има идея къде има такова филио налично ? http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...W/p/595038

Провери в PCshop.Аз само от там си поръчвам за моя.12лв 2-ва бр протектори + доставка 3лв = 15лв общо.
Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx
Цитирай

мнение 1 062 от Iordan2000

В PC Shop май няма в момента. Ето от eMAG – http://www.emag.bg/zashtitno-folio-samsu...D9VT72BBM/.
Цитирай

мнение 1 063 от dorsy

Харесал съм си bluetooth слушалки, обаче са версия 4,1. Въпроса ми е съвместими ли са с моя телефон и ще работят ли коректно, при положение, че той е с bluetooth версия 4,2?
Цитирай

мнение 1 064 от bobisimeonov

(6 часа )dorsy написа: Харесал съм си bluetooth слушалки, обаче са версия 4,1. Въпроса ми е съвместими ли са с моя телефон и ще работят ли коректно, при положение, че той е с bluetooth версия 4,2?

на 100% да. Ще работи.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: aik4eto, 1 гост(и)

НАЧАЛО

хостинг и домейни от Хост България

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD