Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Евентуална покупка на REdmi note 3 pro и малко помощ
#1

всичко е ок - http://www.aliexpress.com/store/product/...75920.html, но ме притеснява това изречение [font='Open Sans', Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体]Operation System
MIUI 7→ Custom ROM (Change from official rom,Add Multilang,delete chinese APPs,bulti-in Google Play Store),NOT support OTA update[/font]

[font='Open Sans', Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体]аз искам да си съппортва ОТА ъпдейт, но и искам google play, google + и да нямам китайски боклуци, какво да правя?[/font]

има вариант да не ти го правят, но тогава имам тращове, нямам google apps и на китайски ли идва? поне английски има ли?

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Аксесоари
#2

Просто защото рома им няма ъпдейтване(само 1вариант) а и на заключен буутлоуъдър не може ъп на къстъм ром.другия вариан стабилен китайски или дев ром и си слагаш гугъл(2-3мин) и си изчистваш нещата.
Английски има и на най китайското китайско
#3

Значи Сиаоми нямат ъп на андрото? само на миуи или на нищо? Ако кажа да не ми го барат ще имам англ., ще мога, казваш, да дръпна гапсовете отнякъде, а как ще изчистя трашовете

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
#4

@ivkata1112, защо да нямат? MI4 с още 2-3 модела чакат актуализация до Marshmallow, но засега се бавят нещата.

 
#5

(2016-03-09, 18:28:27)ivkata1112 написа:  Значи Сиаоми нямат ъп на андрото? само на миуи или на нищо? Ако кажа да не ми го барат ще имам англ., ще мога, казваш, да дръпна гапсовете отнякъде, а как ще изчистя трашовете
Какви са тези смешки.Моят го взех август 2015 с 5.0.1.След 3месеца  ъпдейт до 5.1.1.Отделно ъпдейти по сигурността на андроид.Последен от 01.02.2016.Отделно MIUI има функции,които сега се появиха в 6.0.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
#6

Като цяло не започнахте темата добре. Да не кажа че нищо не се разбира нито от въпросите, нито от отговорите.
Ром поставен от търговец  няма ота ъпдейти и обикновено е със странна номерация в стил 7.00.11.00 вместо 7.0.11.0
Ota не винаги значи ъпдейт до по нов андроид, miui 7 има всички функции на маршмелоу, още отпреди да го пуснат, независимо дали е базиран на киткат, лолипоп или маршмелоу, така че ъпдейти ди по висока версия са маловажни.
Ако си със стейбъл версия през няколко месеца, в случая с редми ноте 3 излезнаха доста стейбъли за 2 месеца.
Отплеснах се малко, но това май отговаря на първия въпрос.
Китайския ром включва английски и два китайски езика. Google приложенията се инсталират за нула време през вградения маркет. Метода го има в първи пост на темата за редми ноте 3
#7

значи по - добре да си го искам със китайския ром..

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
#8

Ако не те бърка, че ще имаш само английски език - да.

 
#9

не, даже и да имам бг ще съм на английски

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
#10

Всеки момент очаквам да пуснат глобалните версии за Redmi 3 и Redmi note 3, но нещо има бавене като с Mi 4c - Изключително странни са нещата. Реално последния телефон с официален глобален ром е redmi note 2

идеята да пиша това е, че ако случайно пуснат глобална версия тези дни това ще е официален ром и ще може да се помоли търговеца да сложи именно тази версия.
Иначе е най-добре със стоковия China stable да си идва според мен
#11

ами щом google приложенията могат да се дръпнат, български не ми е толкова важен, значи по-добре със стейбъла, но тези китайски "trashes" как да ги махна? Искам този телефон да не се занимавам нито с Ромове, нито с руутове, да си е чист, от кутията Smile

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
#12

Е ти още малко и мусака ще искаш да ти готви Smile
Без руут няма как да изчистиш.
или пък трябва да му флашнеш евроРОМ
#13

И аз съм си поръчала телефон от TopOne и им писах да е запечатан, gaps се инсталират лесно, но не знам какъв къстъм ром ще ми сложат и предпочетох да не рискувам.
Miui-то е толкова, как да кажа - обширно, че няма да видиш някаква уау разлика между андроидите. На сегашният съм с 4.1.1.
#14

(2016-03-10, 17:59:40)ivkata1112 написа:  ами щом  google приложенията могат да се дръпнат, български не ми е толкова важен, значи по-добре със стейбъла, но тези китайски "trashes" как да ги махна? Искам този телефон да не се занимавам нито с Ромове, нито с руутове, да си е чист, от кутията Smile

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1221215
И пост 426 за коректна инсталация на google play, понеже в клипа има малко объркване
#15

много благодаря за мненията и за помощта на suffer Smile

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)