Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Google представи Android N Developer Preview
#1

[Изображение: Android-N.png]








Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#2

Въпреки, че няма привю за Nexus 5, Google тестват и на този телефон, така че собствениците на устройството от 2013г. вероятно ще получат ъпдейт.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#3

https://www.youtube.com/watch?v=8bMbcNUM68U

Определено са се постарали. Обърнали са внимание на детайлите... На мен лично ми харесва.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#4

И аз го харесах! Пак се замислям за Нексус.
Цитирай
#5

С новите настройки и новия статус бар и appdrawer ме отказаха от тоя 7.0

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

(2016-03-11, 21:30:04)BGDropche написа:  С новите настройки и новия статус бар и appdrawer ме отказаха от тоя 7.0

И аз съм на същото мнение, друго което не ме радва във Nexus телефоните е чистия андроид, не ми харесва визията на чистия андроид, иначе телефоните като визия, характеристики са чук. Винаги получават бързо и безпроблемно ъпдейт за разлика от други марки. Ако бяха така и моднатите андроиди щеше да е добре. Иначе до сега да съм си взел един Nexus. Ще видим как ще изглежда на модифицираните телефони. Като Samsung.
Цитирай
#7

Не прилича достатъчно на айфон?
На мен ми хареса, но ми е забавно, че видях някои неща от CM9

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

А защо толкова рано го пуснаха това preview?  Дали няма да изтеглят и Nexus-ите по-рано?
Цитирай
#9

(2016-03-11, 21:50:04)jorrddan написа:  На мен ми хареса, но ми е забавно, че видях някои неща от CM9

Това е нещо за което мога да кажа едно голямо браво на гуглето. Взимат пример какво могат къстъм ромовете и го добавят в стоковите си сфотуери. Примерно multitaskingа е станал много по-развит и полезен. Определено Google са на прав път "заемайки" опции от къстъм ромовете.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#10

Изглежда обещаващо, а това че са взаимствали от CM9, според мен заслужава само адмирации.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#11

Забележката беше, че е чак сега, а не, че не е трябвало. Да видят последния СМ и от него да крадат.
Макар че как ще има иновации тогава...

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#12

(2016-03-12, 16:22:15)jorrddan написа:  Забележката беше, че е чак сега, а не, че не е трябвало. 

Е.... по-добре късно, отколкото никога (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#13


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#14

Еми тва е положението,андроид си е андроид просто супер

LG Nexus 5x ;Asus nexus 7;
Цитирай
#15

(2016-03-11, 21:47:18)Slackwere12 написа:  ... не ми харесва визията на чистия андроид, иначе телефоните като визия, характеристики са чук....

При няколко хиляди лънчъри, теми и иконпакети в маркета ... нелепо звучи. А ако се отчете и факта, че има разни неофициални портове на тъчуиз, сенс и други за вече почти всеки телефон ...
Точно в характеристиките отстъпват на флагманите на други марки. Все нещо куца. Я батерия, я камера ...
Колкото до новия N ... впечатлен съм. За ранна алфа много добре (съдейки по клиповете). Късно въвеждат някои неща, но по добре от никога. Като гледам насочено към големи екрани и резолюции ...
Цитирай
#16

И аз се чудя на такива хора дето не го харесват,на мен винаги ми е харесвал и се радвам че някой компании го променят минимално с цел по бързи ъпдейти и стабилност.
Та като казах стабилност приятелката ми има Nexus 5 от 2г. и никога не е форматиран или префлашван, направо съм изумен как работи.
Евала на Google,че вкарват дреболии от други производители ,виждам неща който ги има в MIUI и Flyme .
Цитирай
#17

(2016-03-11, 21:47:18)Slackwere12 написа:   не ми харесва визията на чистия андроид, 
Страшно грозен ми се струва, цялата еуфория покрай него ми е непонятна. Но ако някой Нексус ме устройва най - лесното е да се флашне нов ром.
Цитирай
#18

Започваме да се отклоняваме от Android N!
Моля придържайте се към темата!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#19

Е този App Switcher, ме отказа директно, викам следващия телефон ще е с андройд. Моля любим Material Desing ама те взеха че го *сраха тотално, май пак ще е Windows Phone. Angry Angry

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#20

^Колега, чудиш се какво да напишеш ли? Той си е почти същия, като преди, само че с малко по - големи прозорци (за да се вижда повече на тях) и някои добавени полезни функции и удобства. Ти се изказваш така, все едно са представили нещо съвсем различно и неудобно, спрямо предишното.
-----------------------------

chitalov , аз докато бях с S6 си поиграх с на един приятел Nexus 5 (с 6.0.1 , и той никога не му е правил ресет) и чак кофти ми стана, че телефон от 2013 вървеше по - плавно от моя флагман 2015 за една кошница пари.

Естествено, софтуерното представяне не е всичко в един телефон, има и други неща, в които S6 e хиляда пъти по - добър, но цялостното усещане и впечатление при ползване се създава именно от това как се усеща софтуерът.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#21

Android N с root, ползван 4-5 дни на N6:
+ ВСИЧКИ приложения, които ползвам, работят коректно. При някои вади нотификация за липсващи библиотеки, но си работят. Става за ежедневно ползване. Визуалните промени са малко, но на мен лично ми допадат - новите нотификации, бързото преминаване между менютата е супер, персонализирането на Quick settings и т.н. Като живот на батерията не намирам разлика с близалката, но не съм и пускал Data saver-a.
- има бъгове при опресняването на екраните, но са само като си играеш със System UI Tuner-a и split screen-a. Не работи Google now при загасен дисплей.

Като за първа версия на превюто съм изумен как работи. До есента ни чакат още 5-6 ъпдейта на бета програмата, така че при релийза ще има много доволни ползватели на nexus. А мрънкалници ще има винаги...
Цитирай
#22

И аз се престраших. Нексус 6. Ползвам го като основен откакто е излязъл. Засега само nike+ и hbogo не работят. Готино е, сплит екрана изглежда като идеалното решение за навигация и torque примерно.
Има грижи с google now командите.
И от време на време иска рестарт. Но смятам да го крепя засега.
Цитирай
#23

(2016-03-15, 10:49:02)e34v8 написа:  ^Колега, чудиш се какво да напишеш ли? Той си е почти същия, като преди, само че с малко по - големи прозорци (за да се вижда повече на тях) и някои добавени полезни функции и удобства. Ти се изказваш така, все едно са представили нещо съвсем различно

Всеки си има мнение и си го изказва, то ако става на въпрос и на kitkat се вижда кво има вътре, харесва ми material дизайна но не и настройката. Извинявай ако съм те обидил или нещо.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#24

Да, всеки си има предпочитания, прав си.
_____________

По темата, сложих това първо привю за проба и не случайно първото е със статус алфа. Има доста да се работи по оптимизацията. Иначе всички нови функции са много полезни. Имат доста време, ще го оправят.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#25

Ето това вече е мнооого интересно, въпреки, че все още няма инструкции как се постига.  Cool

Цитат:В Android N бе активиран вградения десктоп интерфейс

Повече тук:
https://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%...09220.html

[Изображение: FA7C_56F10459.jpg]


[Изображение: 4A8D_56F10459.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)