Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с AUX
#1

Здравейте когато си свържа телефона чрез аукс кабела в колата и звукът не се чува през колоните а през телефона пробвах и с буфер и ситуацията е същата а когато свържа слушалки си работят нормално, ако някой има идея как да го оправя ще се радвам да сподели. Благодаря предварително Smile

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
Аксесоари
#2

Някои жакове се различават,резки,дължина,ако имаш бъмпер или калъф махни и пробвай пак че така жака не влиза до края.
Цитирай
#3

Пробвал съм пак нищо не става преди да сложа CianogenMod беше ок ама не вярвам да е от рома понеже и на един фр на стоковото галакси с4 прави същия проблем друг който е пробвал да пусне музика си бачка

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
#4

Смени кабела

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

Май му хванах цаката като пусна първо музика и след това включа аукса работи Big Grin

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
#6

Явно е бъг в Cyanogenmod а Big Grin все пак е андроид..Очаква се да прави нелогични бъгове.
Цитирай
#7

Оказа се, че е било само вчера където е тръгнало днес пак не иска с друг кабел пробвах и пак същата работа

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
#8

За телефона от подписа ли говориш?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#9

(2016-03-12, 22:03:53)007 написа:  За телефона от подписа ли говориш?

Да

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай
#10

Имах такъв проблем с моята нокия от подписа..Също така работеше.само със слушалите от комплекта.Взех си един преходник 3.5мм жак към 3.5мм женско,специално само за нокия са.След това всичко си работи,както аукса в колата ми така и с други слушалки.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#11

Аз не съм със слушалките от комплекта и преди си работеше аукса но все пак ще пробвам мисля че имам такъв кабел от едни слушалки

Sony Xperia M5 Gold
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)