Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Samsung A5 2016 и Samsung Galaxy S5
#1

Здравейте! Ще правя подарък на жената за рождения и ден и днес ходих до едно местно магазинче за телефони и ми предложиха Samsung A5 2016 и Samsung S5. А5-цата много ми допада като дизайн, но си мисля, че като среден клас телефон няма да се представя толкова добре. Кой телефон бихте избрали Вие ? Има ли някой с A5 2016 да изрази впечатленията си от телефона - има ли лаг, как се представя камерата и т.н. ? Приемам и други предложения.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
Аксесоари
#2

За една жена най важното е дизайн и камера...изключвам размера Smile)
Цитирай
#3

Здравейте!
Оставяйки настрана останалите доста незначителни разлики между двата модела - S5 и A5 2016, кой от тях е по-бърз, с най-малко лаг и се справя най-добре с тежък мултитаскинг, имайки предвид различните процесори, брой ядра и честоти?
Цитирай
#4

За жена щом е А5-то. С5 мяса дялан с брадвата Big Grin. Приятелката ми е с а5 2015-та и мога да кажа само хубави неща за телефона. Батерията кара доста,няма лаг,а има над 5 месенждъра + фейсбук,инстаграм,туитър и пинтерест.
Цитирай
#5

Xiaomi Redmi Note 3 - златен, като за жена
Цитирай
#6

Или направо redmi 3 pro

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#7

Вземай Самсунг-а,точно като за жена е телефона.На всичкото отгоре е и достатъчно мощен за да се справя със всичко.Нищо,че не е със снапдрагон 80000.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)