Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със свалянето на игри
#1

Когато се опитвам да свяля Soccer Stars или 8 ball ми изписва следната грешка, а другите игри се свалят без проблем.

 
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е от игрите , сега пробвах на моя и се инсталират без проблем . Също и на мен се е случвало така с някои програми . Почиствал съм с смарт менаджера и съм рестартирал и са се инсталирали .

Storstark
Цитирай
#3

Рестартирай си телефона.

SM-G780G/DS
Цитирай
#4

Важно е за игрите какъв е процесора и видеокартата, в руските андроид сайтове го пишат това, но Google Play никъде не го виждам...
Цитирай
#5

И при мен става така. Просто деинсталирам актуализациите на магазина и след това всичко е 6 точки. Когато се появи отново повтарям процедурата и така..

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#6

(2016-03-11, 13:25:49)MaTaR. написа:  И при мен става така. Просто деинсталирам актуализациите на магазина и след това всичко е 6 точки. Когато се появи отново повтарям процедурата и така..

Как се деинсталират тези актуализации?
Цитирай
#7

Настройки >> Приложения >> Google Play магазин

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#8

Изчистих там кеш и дата и пак не става.
Цитирай
#9

Проблема е при теб,на моята S5-ца играта се сваля.Пробвай да си я свалиш на компа и след това я прехвърли и инсталирай на телефона.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)