Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зареждане на Галакси С3
#1

Здравейте колеги, от известно време се сдобих с С3, но ми прави малко мизерии с зареждането. Когато иска стига до 100%, но в друг случай (тази сутрин) стигна до 75% и неще нагоре...
Малко помощ и инфо по въпроса.
Моите съмнения са за батерия, но не съм на 100% сигурен...
Ако някой се е сблъсквал с този проблем да драсне един ред...
Благодаря предварително.

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай
Аксесоари
#2

Изключи телефона и когато се зареди до 100% (както е изключен) извади зарядното, включи го да работи и пак сложи зарядното, докато покаже пак 100%.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Нищо не помага колега, аз го имам този проблем от години с S3-ката. И батерии съм сменял, и зарядни съм сменял, и кабели съм сменял, и на сервиз съм го давал, няма разрешение. Просто когато както си иска се зарежда. А специално моя телефон, само с кабели от Нокиа успява да се зарежда нормално. Явно проблема е с USB-то, но като отида в сервиз, там го пробват, преглеждат USB-то, почистват за всеки случай, но проблем не откриват. Има и приятели със същите телефони (S3, S3Neo) и те от време на време имат моя проблем.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#4

Пробвай с различни кабели,капризни са на кабели.
Цитирай
#5

Благодаря колеги, ще пробвам...

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай
#6

Това го прави с менте батерия и не само S3.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#7

Нека опита с различни кабели преди да купи батерия Smile
Цитирай
#8

Най-вероятно дефектен кабел/зарядно и в определен момент не му стига напрежението/съпротивлението да "напълни" батерията след определен процент.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)