Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI HONOR 4C
#1

Скоро мернах този модел в един от големите вериги магазини и ми направи добро впечатление... на пръв поглед. Разгледах ревюта и в тубата и се потвърдиха.  Някакви мнения на собственици на такъв апарат относно батерия, звук, камера, лагове и др?!

PHILIPS SAVY ---> SIEMENS ---> NOKIA 8800 ---> NOKIA E52 ---> NOKIA C6-01 --->BLACKBERRY 9700 ---> SGS II ---> IPHONE 4 32Gb ---> HUAWEI HONOR 4C BLACK
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефонът е много добър, за тази цена направо страхотен, батерията държи цял ден( с включен wifi или мобилни данни, постоянно)...но все пак зависи от натоварването,камерата е отлична, лагове няма(за сега...ползвам го от почти 4 месеца), звукът без слушалки не е много добър, но за мен лично не е проблем Smile
Цитирай
#3

Иска ли смяна на РОМ за оптимизиране на приложения, премахване на ненужни такива, локализаия и т.н. И по-важно .... губи ли се гаранцията при смяна на РОМ-а?!?!?!
АКо има по-добър то кой е той?!

PHILIPS SAVY ---> SIEMENS ---> NOKIA 8800 ---> NOKIA E52 ---> NOKIA C6-01 --->BLACKBERRY 9700 ---> SGS II ---> IPHONE 4 32Gb ---> HUAWEI HONOR 4C BLACK
Цитирай
#4

Никой не си е играл да го руутва или не ви се играе да пишете?! :-)
Питам защото батерията ми си заминава много бързо от какви ли не системни ненужни приложения при все ограничения които съм поставил. И друг въпрос: Отзиви за новия Лолипоп имате ли относно поведение, батерия, лагове?

п.с.Всъщност за една седмица ползване забелязах нещо странно... има приложение "фенерче" /едно от многото системно ненужни/ което постоянно работи и заема около 36Мб от РАМ и в описание на функциите му има... да не кажа 15-16 и то доста сериозни за разлика от един Таскер /примерно приложение/. При активиране вярно действа като фенерче ама харчи батерия като за ксенон! Няма възможност за принудително спиране или деактивиране. Някакви идеи как да го затрия ?!?!

PHILIPS SAVY ---> SIEMENS ---> NOKIA 8800 ---> NOKIA E52 ---> NOKIA C6-01 --->BLACKBERRY 9700 ---> SGS II ---> IPHONE 4 32Gb ---> HUAWEI HONOR 4C BLACK
Цитирай
#5

(2016-03-22, 15:15:27)valevgk написа:  Никой не си е играл да го руутва или не ви се играе да пишете?! :-)
Питам защото батерията ми си заминава много бързо от какви ли не системни ненужни приложения при все ограничения които съм поставил. И друг въпрос: Отзиви за новия Лолипоп имате ли относно поведение, батерия, лагове?

п.с.Всъщност за една седмица ползване забелязах нещо странно... има приложение "фенерче" /едно от многото системно ненужни/ което постоянно работи и заема около 36Мб от РАМ и в описание на функциите му има... да не кажа 15-16 и то доста сериозни за разлика от един Таскер /примерно приложение/. При активиране вярно действа като фенерче ама харчи батерия като за ксенон!  Няма възможност за принудително спиране или деактивиране. Някакви идеи как да го затрия ?!?!
Здравей колега,
направи ресет през рекавъри , виж как ще се държи и ако продължава да е така ще мислим друго.

Xiaomi MI 5S
Цитирай
#6

(2016-03-23, 19:46:46)dimitrow написа:  Здравей колега,
направи ресет през рекавъри , виж как ще се държи и ако продължава да е така ще мислим друго.

Няма да помогне мисля. Писах на поддръжката на ХУАВЕЙ вчера и ето какъв отговор получих днес.... 

Thank you for contacting Huawei.

Regarding your enquiry pertaining the flash light application, we do apologies for the inconvenience caused. However, kindly be inform that flash light is a default application where it will be running on the back ground.

Получиха подобаващ отговор и чакам за вероятност за ъпдейт!

п.с. Впечатление! Вчера след констатиране на бързо изяждане на батерията махнах СМ Секюрити и го замених с 360 сек.... Промяната е огрооомна /някакви 38% за деня/ 
Все пак някой по въпроса за РУУТ?!

PHILIPS SAVY ---> SIEMENS ---> NOKIA 8800 ---> NOKIA E52 ---> NOKIA C6-01 --->BLACKBERRY 9700 ---> SGS II ---> IPHONE 4 32Gb ---> HUAWEI HONOR 4C BLACK
Цитирай
#7

Изобщо тия Security, Task Managers и т.н. знаят само да скапват нещата. И CM, и 360 Security, и идиотщини като DU Cleaner, DU Battery Saver освен куп реклама, хабене на батерия и известия то друго няма от тях.
Значи, вадиш Kingoroot-а, root с него, после с Root Unistaller от Play-а ги почваш и вадиш едно по едно всяко ненужно приложение, което няма да ползваш-фенерчета, Hangouts-и и всякакви глупости на Google, Huawei и т.н. , които не са ти нужни (по твоя преценка ги триеш). После ако искаш можеш през същото приложение (Kingo) да направиш unroot и да изтриеш и Root Unistaller, за да не се личи root-а (ако има значение за теб, примерно за гаранция или нещо подобно). Избягавай такива Battery Savers, Seurity-а и темподобни чистачки.
Също махайте WiFi background scanning и изключвайте локациите, ако не ги ползвате. След тези стъпки ще забележите разликите.
Цитирай
#8

(2016-03-12, 10:13:43)valevgk написа:  Скоро мернах този модел в един от големите вериги магазини и ми направи добро впечатление... на пръв поглед. Разгледах ревюта и в тубата и се потвърдиха.  Някакви мнения на собственици на такъв апарат относно батерия, звук, камера, лагове и др?!

по-добре си вземи honor 7
Цитирай
#9

(2016-03-26, 15:06:34)alisali1234 написа:  Изобщо тия Security, Task Managers и т.н. знаят само да скапват нещата. И CM, и 360 Security, и идиотщини като DU Cleaner, DU Battery Saver освен куп реклама, хабене на батерия и известия то друго няма от тях.
Значи, вадиш Kingoroot-а, root с него, после с Root Unistaller от Play-а ги почваш и вадиш едно по едно всяко ненужно приложение, което няма да ползваш-фенерчета, Hangouts-и и всякакви глупости на Google, Huawei и т.н. , които не са ти нужни (по твоя преценка ги триеш). После ако искаш можеш през същото приложение (Kingo) да направиш unroot и да изтриеш и Root Unistaller, за да не се личи root-а (ако има значение за теб, примерно за гаранция или нещо подобно). Избягавай такива Battery Savers, Seurity-а и темподобни чистачки.
Също махайте WiFi background scanning и изключвайте локациите, ако не ги ползвате. След тези стъпки ще забележите разликите.
Така де ама чакам кода за отключване на буутлоудъра, а той се бави защото не го изпращат на апарати които докато не са минали 14 дни от закупуването /странна политика, но..../. СЛед това ще му мисля как ще го рутна, че от коментарите из ХДА малко проблемно се очертава, а а аз не съм на ТИ с този вид дейности. От друга страна не намерих кой приложения от системните могат да се спрат да не вземе да се прецака нещо, че води до повече играчка. Ти така ли рутна твоя?!

п.с. Между другото се чудя защо продават в Европа тлф с малоазийски код за региона?!

PHILIPS SAVY ---> SIEMENS ---> NOKIA 8800 ---> NOKIA E52 ---> NOKIA C6-01 --->BLACKBERRY 9700 ---> SGS II ---> IPHONE 4 32Gb ---> HUAWEI HONOR 4C BLACK
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)