Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов таблет с вирус
#1

Здравейтее,аз гледах за подобна тема,но не видях проблем като моя,ще съм благодарна ако ме посъветвате как да действам.Та значи взехме за малката нов таблет ,китайски,Softwinner ,тъй като на нея не и трябва скъп,обаче има вътре вирус който си тегли сам вредоносни програми.Азз ги махам след малко пак си ги е изтеглил,аз пак ги махам и така по 100 пъти на ден трия едни и същи програми Huh . Антивирусната засича троянец като GoogleCalendarPluginService,всъщност той ги тегли,обаче него немога да изтрия.опитах се да го руутна с KangoRoot,рутването уж успешно,а пак нямам шанс да изтрия досадния троянец. Bu И през антивирусна нестава/пробвах няколко/и през safe mode nestawaa ....Моля посъветвайте ме,защото наблизо нямам сервиз за таблет,искам да го оправя.благодаря предварително.
забравих да спомена че опитах и през safe mode  обаче пак никакъв ефект.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми като си го руутнал трябва допълнително да изтеглиш програма която трие системни приложения,пробвай с тази:
https://play.google.com/store/apps/detai...mapp&hl=bg

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#3

Точно по въпроса за самоинстали на приложения е пълно с теми!Само един е начина,смяна на рома(флашване) Не е вирус,това боклуците,с които обикновенно идват евтините устройства(а на последък и скъпите) От Али-Експрес ли го взе?
Цитирай
#4

Направи reset до фабрични нвнастройки.
Цитирай
#5

От Tabletstore.bg  го взех.ами благодаря ви,оправих се,не съм флашвала наново,рутнах повторно с kingo,този път директно на таблета а не през лаптопа/така направих първия път/ и после с SuperUser изтрих въпросното приложение,от там нататък нямам  грижи  Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)