Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P1 проблем с батерията
#1

Здравейте Smile Имам следният проблем. телефона ми е на седмица чисто нов от технополис. батерията е чук... ноо прочетох че след ъпдейт е хубаво да се направи хард ресет. тааа влязах в боотлодера и от там исках да го равя но нещо заби.. въпреки всичко по някакъв начин влезе в ресет режим. като зареди все едно нищо не се беше случвало тоест снимки музика програми всичко си беше на място... направих му ресет от настройките и от там почна проблема.. телефона сега се държи добре няма лаг или каквото и да е освен батерията която винаги започва да се зарежда от два процента въпреки че телефона беше на 0 батерия и получавам някакви спадове на батерията .. примерно от 60 процента изведнъж пада на 58 без 59??? и като цяло доста бързо му пада батерията а разлика от преди ресетовете.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, и аз съм с такъв телефон от скоро. Само че го купих от ОЛХ с остстъчна гаранция. Същия проблем имах и аз. Самоче аз сложих СД картата си от старото леново. Имаше моменти в които батерията не пада изобщо за няколко часа а имаше моменти и по 4-5% за няколко минути. Видях че се активира една навигация която е фабрична "Rout 66" Форматирах телефона, форматирах и картата и от тогава всичко е ОК.
Цитирай
#3

и при мен така се оправиха нещата и сега с 6 наблюдавам някакви аномалии с батерияра но като цяло след ъпдейта се повиши издръжливостта на батерията
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)