Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Студентски бригади в САЩ?
#1

Здравейте, искам да ви попитам, някой от вас ходил ли е на студентска бригада в Америка и по-специално Ocean City MD?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Точно там едва ли ще намериш някой да е ходил. Малко си закъсняла, но ако ти трябва инфо, мога да ти кажа някои неща. Синът ми ще ходи тази година, но в Охайо.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Племенницата ми беше ходила 2012 и 2013 около Бостън и Кейп Код, което е 720 км на север.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#4

Аз съм ходил 2013 в Юта. Гледах квартирата да е ewtina и се падна , че там е 75 гущера на месец и безплатна храна в стола . Чисти чекове , само мястото беше в пустинята изолирано
Цитирай
#5

Не съм закъснял, но търся housing точно в Оушън Сити. Sad

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#6

Craiglist - от тук ще си намериш квартира Wink

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай
#7

Здравей, може би е малко късно, но аз бях миналата година на бригада в Америка. Работих в Ocean City, MD и Rehoboth beach. Беше ми първа и последна бригада, но беше доста интересно. Града е много интересен и е разделен на две части - bay side и ocean side, супер красиво е и има доста, доста българи. Като цяло е пълно с млади хора и няма да ти е скучно

Chicken Micken - Free killing time Android game - Най-предизвикващата безплатна Android игра за губене на време
---    За мен -> Garigov - Web, mobile & graphic design

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)