Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo А7000 - не се зарежда когато е изключен
#1

Колеги, ако може малко напътствия по проблема - Lenovo A7000 след смяна на дисплей (не гаранционно) след като падне батерията и се изключи не зарежда. При включен/работещ телефон няма проблеми. Дали проблема е възникнал при смяната на дисплея или софтуерно не му дава да се зарежда когато е изключен (всичко по софтуера е стоково).
Цитирай
Аксесоари
#2

Искаш да кажеш, че ако не е паднала до край, се зарежда без проблем, но ако я източиш до край не се зарежда? Ако е така, това е напълно нормално. Изключително вредно за батерията е да я изцеждаш докрай. След това може да ѝ трябва известно време да се "събуди". От няколко минути до няколко часа.

Sony Xperia M4 Aqua [Android 5.0] 
Цитирай
#3

Аз знам че не трябва да пада до край, ама иди обяснявай. Но пък при Самсунг като падне батерията и се изключи започва да се зарежда след 5 секунди без да стартира телефона. Та затова питам.
Цитирай
#4

Ако има ток в батерията и изгасиш телефона какво става като му включиш кабела?
Цитирай
#5

@rossenboy това може да се случи на всеки телефон. Зависи колко е стара батерията, но не винаги това е главният фактор. Може просто да си имал късмет със самсунга.
@MOHTbOPA не съм сигурен какво питаш. По принцип ако изключиш телефона и след това го включиш на зарядно, на екрана ще се появи анимация, която показва, че устройството се зарежда (картинка на батерия). След това ако искаш да използваш телефона, трябва да задържиш power бутона и телефонът ще се включи до край.

Sony Xperia M4 Aqua [Android 5.0] 
Цитирай
#6

Приятелю вейдър, на мен много добре ми е известно, кавки процеси се случват  в телефона.Искам да разбера какво точно пита
Цитирай
#7

Оф аз си помислих, че задаваш някакви странни въпроси, не знаех, че въпросът е насочен към ситуацията с леновото. Извинявай, приятелю монтьор Big Grin

Sony Xperia M4 Aqua [Android 5.0] 
Цитирай
#8
Big Grin 

Smile Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)