Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Каква нова батерия за Галакси С3?
#1

Здравейте
Оригиналната батерия на С3-ката взе да ми прави проблеми напоследък - бързо пада, не отчита правилно процентите, понякога не зарежда до 100%.
Може ли да ми препоръчате откъде да си взема читава нова батерия?
Мерси
Цитирай
Аксесоари
#2

http://www.citytel.bg/battery-for-samsung-galaxy-s3

Аз от тук си взех преди почти две години и все още е в добро състояние батерията.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#3

Оригинални ли са нещата от този сайт,че и едно зарядно за S5 мисля да поръчам?
@vlado2910 с тази батерия NFC-то работили ти?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#4

Колега имам човек който внася 100% оригинал (батерии,зарядно) за с3 цената и 19лв за батерия заряднота мисля беше кам 15лв по спомен!! Колега nikolov89 има батерия и за с5 поздрави Smile Момчето е от Варна супер коректно , относно сити тел не правете грешка да вземате висока цена кофти менте стока.. личен опит мой и на доста познати!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#5

Ами не знам, според мен батерията, която аз си купих от там, е оригинална. Проверил съм всички белези, които се препоръчва да се погледнат за оригиналност. Отделно съм си купувал и неоригинална батерия и знам как изглежда, има си разлики. Но неоригиналната определено не става, дори 2 лева да струва, не си вземайте! @николож89, аз NFC не ползвам в общи линии, но съм пробвал и всички функции на телефона си работят, стига да си със стоков РОМ. С кастъм РОМ не ми работеше NFC-то, най-вероятно заради РОМ-а.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#6

@hondarullezz мерси за инфото,ще ти пиша на лично Smile

@vlado2910 за NFC-то питах понеже,ако батерията е менте то също не работи,мерси за инфото Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#7

Не искам да им правя лоша реклама на Citytel, но 3 батерии за с3 мини съм поръчвал от там, и трите се подуха за по-малко от година. Бях препоръчал сайта и на приятели, които имат S3 и S4 и все още нямат проблем с батериите, но не им работи NFC-то.

Попаднах на това в интернет и ми направи впечатление, че батериите от този сайт са точно в такива опаковки: http://goughlui.com/2014/03/21/genuinely...b-l1g6llu/

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#8

Колеги, за 3 години и половина смених 4 батерий и 5-тата с която съм в момента се наду за няма и месец и е за смяна. Първите 2 батерий бяха оригинални, но изкараха по (около) година и половина. Останалите батерий бяха ментета и 3-те ги взех в началото на тази година. Човек с когото работя и търгува с чаркове за телефони ми каза, че батерията може да ми я сложи в каквато опаковка пойскам и може да ми сложи всякакви стикери и холограми. Аз съм се отчаял с тези батерий, но поради финансови причини няма да сменям телефона така, че търсенето продължава. Огледал съм се в батерийте Zerolemon. В сайта на дилъра им за България има интересни батерий - аз съм се огледал в 2 батерий по 2300mah + зарядно за батерия на цена 36 лв.

Поздрави
Цитирай
#9

Hellz, моля те коригирай си това безумно "батерий"!!! Множествено число няма как да завършва със съгласна буква! Просто замести "й" с "и"!

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#10

Извинявам се много! Както си пролича правописа и граматиката не са ми силната страна. За съжаление не виждам бутон за редактиране на мнението.

P.S. Сега препрочетох мнението. Попринцип правя разлика между който и които, но тук съм се улял с това "й"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)