Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Колеги, днес получих известие за ъпдейт на софтуера (7.1.2.0 Global Stable).  Инересното е, че пише, че ъпдейта е 38М, а някъде чета, че уж това носило и Marshmallow. Някой направи ли този "ъпдейт" и какво мисли.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не идва с андроид 6 с 4.4 е

Xiaomi mi4 & Xiaomi mi5 & Xiaomi mi 8
Цитирай
#3

Здравей, аз получих същия ъпдейт сутринта. Беше 600 мб приблизително - сложих го, след това видях че ми е изчезнал Root-a. След като Root-нах успешно видях че версията ми е пак 7.1.1.0 и имам 38МБ ъпдейт, който обаче не мога да инсталирам
И тъй като не ми се занимаваше си сложих CM 13.
Kaкто и да е. По темата
Като сложиш този 38МБ ъпдейт виж дали ти събира системните партишъни в 1. Това е най-важното за Marshmallow
Цитирай
#4

И аз се чудя какъв е този ъпдейт 38 мб и дали да го сложа. Има ли някой друг с него.
Цитирай
#5

А при мен - тишина и нямам нищо.

 
Цитирай
#6

Този ъпдейт събира партишъните. Готвят ни за маршмелоу


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

Примен дойде, инсталирах го и все едно нищо.Щ

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#8

E аз затова пращам скрийншот, досега бяха 2 партишъна системни по 600 МВ, а сега е един цял 1,3ГБ
Следващия или по-следващия ъпдейт вече ще сме с новия андроид
Цитирай
#9

А тук дали този проблем с изчезването на музиката от плеъра, когато се изчисти рамта, все още стои.
Цитирай
#10

Който слуша музика да тества. И защо не заключиш плеъра в паметта?
Цитирай
#11

То не е само плеъра, изчезват ми и chat heads във фейсбук и вайбър - като изчистя рамта всичко изчезва.
Цитирай
#12

Това с глобал стейбъл ли?
И да не си с 2гб версия и нещо да ти точи ресурс
Цитирай
#13

Не, с Global Stable 7.1.1.0 софтуер съм, и съм си с 3 гигабайтовата версия.
Цитирай
#14

Как си го слагал?
При ресет и работещ само плеър и messenger без други програми пак ли го прави?
Колко ти е свободната RAM в момента?
Аз съм с 808
Цитирай
#15

Значи свободната ми рам в момента с оворени 2 приложения е 790 мб. Просто като си пусна музика и след това като изчистя рамта, музиката от падащато меню изчезва и съответно спира.
П.С при 7.0.5.0 нямах този проблем, сега съм с 7.1.1.0
Цитирай
#16

е поне я закачи в паметта да стои с катинарчето да видиш дали пак я чисти

Видях за какво става въпрос - и при мен го спира
Но като го закача в Launcher-a и си остава.
Странно обаче че не може да се контролира от статусбар-а
Цитирай
#17

Иненно, иначе като го заключа е ОК, но понякога просто забравям и става кофти. С този ъпдейт 7.1.2 дали е оправен този проблем.
Цитирай
#18

Не е оправен. Както казах тук само се събират двата системни дяла в един, за да може да се слага андроид М като му дойде времето
Цитирай
#19

А дали ще може директно да се инсталира М чрез фастбуут ром?
Цитирай
#20

Ще може, ама трябва да са ти събрани дяловете първо.
А иначе това с музикалния плеър го прави също на Redmi 1s 7.1.1.0
Цитирай
#21

Здравейте,минах от девелопър,защото не получавах никакви ъпдейти,незнайно защо,към този стейбъл.За този ъпдейт,за който се говори тук го получих и инсталирах,но забелязах,че батерията ми пада по-бързо,при вас така ли е ?Също забелязах,че авто яркостта не работи.Да преминавам ли пак към девелопър или скоро ще ъпдейтнат към 6.0 ?
Цитирай
#22

Зависи как си преминал от двата - ако си ресетнал настройките би трябвало да нямаш проблеми. И двата проблема при мен липсват...
Не се знае точно кога ще е този ъпдейт за global версията
Цитирай
#23

Колеги, 7.2.8.0 китайска стабилна вече е налична за сваляне на обичайното място.
Цитирай
#24

От тези кирайски уплах имам не си ли е глобалната стабилна..

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#25

Позволих си да събера всичките ромове, за които имам линк на едно място:
https://www.dropbox.com/s/kvzjq9n7wqr9bd...6.doc?dl=0

Понякога не се отварят нещата, защото прекалено много трафик се генерирал, но.. ето и текущия вариант:


Прикачени файлове
.doc Mi 4 Official 16032016.doc Размер: 54 KB  Сваляния: 14
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)