Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Как да си кача официален ROM на "софткрашнат" Asus Padfone 2?
#1

Здравейте, имам проблем с въпросния телефон, след едноседмичен престой в ръцете на сина ми. :Smile Независимо от това че го хардрезетвах, телефона постоянно си инсталира някакви спамерски приложения и така, докато направо не блокира от множеството приложения които се инсталират нонстоп, без никой да ги иска. След което го бях зарязал за известно време, че ме вбесяваше, и от три дена отново се опитвам да го оправя, като исках да му кача официален ром от сайта на Асус. Да, ама при опит да го стартирам, той не престава да "върти" на логото и неще да" запали "!?  Иначе успешно влизам в бутлоъдъра, но за съжаление там нямам бекъп. Та въпроса ми е, някой може ли да помогне как да му кача някакъв РОМ през бутлоъдъра?
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Наясно ли си с adb и fastboot тууловете и командите им? Ако да - в темата в 4PDA го има описан процеса в секцията "Инструкции" и после "что делать если вы получили "кирпич".

Темата: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=406440

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

Вчера пробвах този метод и нищо не направих. Или нещо не си превеждам добре или не изпълнявам правилно командите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)