Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Въпрос за конкретно приложение и мнения.
#1

Здравейте приятели! Вече втора седмица съм горд собственик на п8 лайт. Телефончето е супер, много ми харесва. 
Скоро се рових в нета за интересни и полезни приложения и попаднах на едно, което позволява качването на снимки и информация на виртуален облак в който мога само аз да си ги виждам. Скрити са от всички които разглеждат телефона. Въпросчето ми е някой да е чувал за подобно приложение или програмка защото в момента не се сещам точното му име не знам защо си мисля че беше нещо като Keep Safe. Споделете ако знаете нещо по въпроса : )  Исках и да ви попитам какви приложения ползвате полезни и не чак толкова освен стандартните фейсбук, вайбър и т.н. Поздрави  Smile
Аксесоари
#2

Нали знаеш че телефона си има вградено приложение да си кеие снимкитв порови се малко и ще го намериш

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
#3

Порових се колега , но нищо не откривам. В началото като го взех деинсталирах няколко приложения които смятах за не нужни но явно се оказва ,че съм грешал. Как се казва ?
#4

Виж в приложението за управление на файлове, има секция, която се казва "Сейф".  Файловете са на телефона, но само собственикът му може да ги вижда.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
#5

Намерих го, благодаря ти.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)