Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu m1 note или LG G3
#1

Здравейте чудя се между Meizu m1 note и LG G3.Трябва да подписвам нов договор към виваком и мисля да си взема телефон.Спрях се на тези два модела и не мога да реша кой от двата.M1 note има 8 ядрен 1.7 гхз а пък G3 има четириядрен 2.5 и това му е единствения плюс на m1 note спрямо G3 и все пак е не много известна марка във България и затова питам тук.Ще го използвам за обикновенните неща-говорене,ровене из нета и снимане.

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
Аксесоари
#2

G3 е пред M1 по кажи-речи всички показатели (oсобено при 3GB версията), което на пълно нормално, при положение, че е бивш флагман, а М1 Note си е все пак бюджетен модел още от пускането си.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#3

Знам че е бивш флагман ,преди 2 години е струвал 1000 лева.Аз заради 4 ядрения процесор на G3 се замислих за m1 note понеже той е 8 ядрен ама е mediatek.

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#4

Понякога ядрата не са всичко, при еднаква цена, G3 е по - добрият вариант. Процесорът е по - производителен

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

Мааалиии ти сериозно ли?ако беше питал за мх4 или 5, да се чудим,но така става смешно.и моето heliox10 e 8 ядрен но снапдрагон 650 с шестте ядра го отвява отвсякъде
Цитирай
#6

Приятел има мейзуто и го ползва всеки ден, играе игри, интернет, музика. Този телефон е бетон. Не му е лагнал нито веднъж, работи бързо, батерията кара дълго.
Прекрасен телефон и си заслужава напълно. Лг-то също е хубаво.
Аз бих избрал лг-то, заради неофициалната поддръжка
Цитирай
#7

LG-то си вземи,няма място за сравнение тука.Сравнението ти е абсолютно нереално,двата телефона нямат нищо общо..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

Може да заключите темата.

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)