Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] LG G3 или какво?
#26

Трябва ми радио и бг меню. Също, нямам време да поръчвам онлайн, иначе ми харесва.
Днес разцъквах А5, дисплеят беше изгорял на Ultimate Selfie.
Работи добре без външни приложения, но дисплеят не е от типа, който харесвам

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Аксесоари
#27

А5 е прекрасен телефон

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
#28

Да, сигурно има още стотина модела, които са "прекрасни", въпросът е струват ли си парите.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#29

не се съпротивлявай,г3 е вашия апарат :-D
#30

Това е ясно, но няма да откажа други предложения и идеи

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#31

ако беше си поръчал досега щеше да дойде редми ноут 3 прото,който например прави около 2пъти повече сот от г3-то
#32

Поръчвал съм така и точно за датата не идва. Идва след няколко дни. Мне.
Освен това, мисля, че нотето няма радио. Някой ден може да си взема за мен, но не е сега моментът

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#33

има си радио,има си официален мултиезичен,само на камера отстъпва на г3-то.но свършен факт е Smile
#34

И Redmi 3-то също има радио... Не знам защо си останал с впечатление, че няма...

И все пак G3 най-си струва Big Grin
#35

http://olx.bg/ad/lg-g3-v-garantsiya-ID5E...5955d9d15f
#36

Аз бих препоръчал LG G3 от личен опит в момента със Android 6.0 върви като по вода няма никакъв лаг и забавяне,поне при мене.Единствения недостатък е че по бързо ми пада батерията.
#37

Да де,и у нас има г3,сложих и анд 6 и стана чувствително по-добре.обаче тя зарежда всяка вечер,аз redmi note 3 на 2-3 дни
#38

Малко офф, но гледах сравнение на камерите м/у г3 и нот 3 и нямаше голяма разлика, а про версията е с по-добра камера.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

#39

Едно си е да гледаш на снимки в интернет, друго си е на живо.
#40

Повярвай ми камерите на редми ноут серията изобщо даже не се доближават до г3,в това число са всички про прайм версии на мии
#41

Виж за последното си в грешка и си далеч от истината.

 
#42

Изобщо не е в грешка. Сравнявай си тъпите китайци с нещо друго ама не и с най-добрите производители на ''камерафони''.
#43

Няма спор, че G3 има добра камера, но не е най-великата, да, със сигурност снима добре, имам G4 и си снима великолепно(поне за моите базови изисквания). Не знам за качеството на снимките при Xiaomi, не го коментирам. Според мен, щом е за подарък(особенно за скъп човек като съпруга) е добър вариант, ако се намери G3(златист), може и втора ръка, но ако няма външни белези, ще е екстра. Не познавам съпругата Ви, колега @jorrddan, но от опит знам, че марковото винаги е на чест. Може да познава, ползвала, уважава китайските брандове, но позната марка като LG, ще я зарадва искрено. Или поне така предполагам.

Mi 11 Lite 5G
#44

той човека не се двоуми,ние просто си чешем езика Smile
Nomad прочете ли добре че говоря за redmi серията а не за mi?
#45

Напротив, чудя се. Затова пуснах темата.
Естествено, за момента първенството държи G3, просто искам да чуя идеи, мнения препоръки, а за споровете, те са нормални и полезни.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#46

Взех G3 в крайна сметка.
Благодаря за вниманието и желанието!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#47

Честито,най-добрия избор според мен
#48

Ще използвам темата да попитам: Някакви често срещани дефекти в G3 16/32GB ?
#49

Пожълтяване на екрана тип G2, но много по-рядко и сцепване на лайсната при дупката за микрофона и IR.
Друго не се сещам.
Да не говорим, че тази тема, незнайно защо оставена отключена съвсем не е за такива въпроси. Телефонът си има раздел, където може да се запознаеш отблизо с предимствата и недостатъците на G3

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#50

само да отбележим че гаранцията покрива сцепената лайсна и сменя включително и дисплея
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)