Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Samsung Galaxy J5 - Известяване при Viber
#1

Здравейте колеги.
Въпроса ми е: Случвало ли ви се е приложението Viber да не известява съобщения или обаждания?
Всички настройки за известяване са му включени, но някой като ми е писал и няма известяване - след като съм влезнал ръчно в приложението ми показва дадения текст.
Дали проблема може да възниква от интернет връзката - при Wi-Fi и мобилен интернет става тази случка.
Цитирай
Аксесоари
#2

Моля, сподели как го оправи, че моят също прави тези номера
Цитирай
#3

Здравей. При мен известяването във фонов режим работи когато е активирана иконката в статус бара. Това става от Menu=>Settings=>General=>Show Viber status icon

Sony Ericsson Xperia Ray(Root), ASUS MemoPad HD 7, LG G2 mini, Samsung J500F (Root), TV Box Sunvell T95M (Root), Mecool Amlogic S912 Android TV Box (Root), Redmi Note 9 Pro (Root)
Цитирай
#4

С последния ъпдейт за BGL , т.е. от днес това е опревено, а иначе за другите региони е отдавна оправено Smile
Цитирай
#5

Здравейте от 4 дни съм с galaxy J5
И контактите ми ги има по 3 пъти от сим и от вайбар как да направя само сим контактите да се виждат .... Благодаря
Цитирай
#6

Отваряш указателя,после Настройки(трите точки горе в дясно)--Контакти--Записи за показване и маркирваш от Сим.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#7

Може ли да се използва предната светкавица като фенерче,или като индикатор за пропуснати смс и повиквания?

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#8

(2016-05-13, 19:05:30)stoianeminem написа:  Може ли да се използва предната светкавица като фенерче,или като индикатор за пропуснати смс и повиквания?


и аз търся такава опция и не съм намерил досега. А относно инсталиране на приложение все още няма такова. Това е един от малкото телефони с предна камера и мисля, че още няма написани apps.
Цитирай
#9

Може, разтърси из другите теми за j5.
Цитирай
#10

(2016-05-13, 20:03:40)shopov написа:  и аз търся такава опция и не съм намерил досега. А относно инсталиране на приложение все още няма такова. Това е един от малкото телефони с предна камера и мисля, че още няма написани apps.
ProfReminder

 Най доброто за Samsung J5. Може да видиш настройки в тубата.

Chinese Commission for Consumer Protection
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)