Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Apple TV 3 и HBO GO
#1

Здравейте!Имам желание  да си пусна един пакет от Теленор за HBO GO.Имам Apple TV 3 и на  някои клипове видях че го има на началния екран като приложение,а при мен не е налично.Въпроса ми е някой ако има идея как може да се появи при мен моля,да сподели.Някой  ако има HBO GO активирано от Теленор нека да сподели мнение.Имам също и Chromecast1.Идеята ми е да го гледам директно от Apple TV-то или от  Chromecast-а не да го стриймвам от таблет или телефон.Благодаря ви предварително!

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

НВО -то ти е американското и затова не можеш да гледаш.  Като си платиш на теленор за НВО-то ще  искаш да ти дадат код. С близалките нещата стоят така: Правиш си регистрация в НВО ГО и там въвеждаш код от тях, при приложението е същото. Едва ли при Теленор ще е по-различно!  Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Благодаря за мнението!Вчера ходих до Теленор и ми казаха че пакета е само за физически лица на този етап,а всичките мои карти са фирмени.Ще видя на някой приятел на неговия номер да активирим.От това обаче което видях в офиса им,останах с впечетление че съдържанието не е много голямо.Особенно концертите са само два Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)