Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Как работи това приложение - вграденото за крачкомер?
Трябва ли задължително да се свърже със смарт гривна или часовник?

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля че изисква смарт устройство с което да се върже по Bluetooth, а това не е надеждно от опит го казвам.
Аз ползвам ето това приложение и най-важното е, че продължава да отчита и при заключен екран: https://play.google.com/store/apps/detai....pedometer

Huawei P Smart
Цитирай
#3

Вградения Крачкомер в моя телефон работи без нужда да се свързва с друго устрийство. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Отчита ли изминато разстояние и тн. и с GPS ли прави цялата врътка? Ако не - някое което ще препоръчате (отчитане на разстояние ми е най-важното)?
Цитирай
#5

Скоро не съм го ползвал, по спомен отчита броя крачки. GPS със сигурност не съм включвал.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

Да не отварям нова тема - нормално ли е за подобно приложение, обаче с GPS когато е включен GPS-а и изключени мобилните данни то да продължава да си отчита? И в такъв случай нужно ли е изобщо да са включени моб. данни, за да си работи GPS-a?
Цитирай
#7

Мобилните данни подобряват скоростта на засичане - не помня точно как се казваше системата. Може да са изключени и GPS-a ще си работи достатъчно добре. Повечето крачкомери НЕ изискват GPS и работят достатъчно точно. И това е добре, защото GPS хаби батерия доста и е грехота за 5-10 км вървене пеша да ти е включен GPS-a. Е, освен ако не знаеш къде отиваш, тогава да Big Grin

Huawei P Smart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)