Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изгасна и не иска да тръгне повече
#1

Какво предполагате, че се е случило на устройството
Извадих батерията и опитах да го включа след като я поставих отново, но не тръгва
Цитирай
Аксесоари
#2

Контактите как са? Правилно ли е поставена? Заряд има ли? На зарядно включва ли?
Цитирай
#3

И на зарядно не включва, батерията беше на 70% и бях в браузъра и си изгасна от неактивност и не иска да се вкл повече
1-2 извадих батерията и я поставих, натискам за старт и няма хала, дори самата вибрация за старт я няма
Цитирай
#4

Пробвай с друга батерия и ако пак не пали ... надявам се имаш гаранция.
Цитирай
#5

Дам, така ще е , и имам гаранция да, той е на има няма 5-6 месеца
Цитирай
#6

Баш на около шестия месец умират нашите телефони (надявам се не всички де). Коментирали сме го, има не една тема в XDA.
Цитирай
#7

Звучи като спонтанно умиране.
Имаше тема тук с линк към СДА форума.
Проблема е в изгоряла платка.
Подменя се гарационно с "уж" подобрена такава.

LG G4
Цитирай
#8

Еми сега един приятел има такъв ще пробваме освен да видим дали не е от батерията, и ако не е то го пращам на ремонт в мтел, в понеделник и така....
обаче, въпросителната идва след това, дали след ремонта да го оставям или да си търся някакъв нов модел или ддз
Цитирай
#9

Note 2 така умираше.Гаранцията ще го оправи

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#10

Предполагам, че после го връщат в начален стадии, без никаква информация Big Grin
И дано не го бавят много тия в Мтел, че до сега никога съм нямал подобем проблем, че да се занимавам със сервизи
Цитирай
#11

А защо не го занесеш направо в МОСТ?
Спестяваш немалко време, а самите Мтел нямат нищо против.

А с бутоните пробва ли?
А като го вържеш към компютъра пак ли не индикира апарата и самия компютър?
Цитирай
#12

под МОСТ какво имаш предвид, и най вероятно ще да е през Мтел, защото не съм от София
за комбинацията от бутоните така и не намерих каква е, а и като го свързах към пс, пак няма никаква индикация за живот
Цитирай
#13

Задръж бутона за захранване повече от 10 секунди да видим дали няма да тръгне.

Иначе сервиза на Мост компютърс обслужва официално телефони и таблети на LG (може и други продукти да обслужва, но не знам и съм носил само мобилни апарати и таблет).
Това, че не си от София не е проблем, защото би трябвало да работят и с куриерски фирми.
Цитирай
#14

Това със задържането го пробвай, и няма
както писах по горе, дори тази вибрация я няма за самият старт, да каже човек, че може дисплея да е отишъл
а тука за последният 1 месец, 2 пъти ми се случи както си ми е в джоба и да забие нещо да не мога да го откл, ни с тъча, ни с бутона, звъни си, екрана черен горе индикациите светят и като му изкарам батерията и сложа вс е ток, 2 пъти в интервал от 10на дена, като последният беше в четвъртък май
Цитирай
#15

Цитирай
#16

До колкото знам платките, които монтират са подобрени и не би трябвало да се случи отново.
След смяната се променя серийния номер- хубаво е да се отбележи новия в гар. карта.

LG G4
Цитирай
#17

И с хард ресета не става, грам животец няма
Те сиг след гаранцията ще си го впишат най вероятно, но дано го оправят по с време, че като знам как са нещата в бг...., а и работя с него
в др ден ще си направя устата в магазина да дадат временно някой оборотен
Цитирай
#18

http://www.lg.com/bg/poddryjka

На страницата долу има възможност за чат с поддръжката и има национален телефон.
Ако аз имам такъв проблем бих пробвал първо с някой от тези два начина - хората са супер коректни и внимателни и ще ти кажат какво можеш да направиш и как да постъпиш.
Цитирай
#19

Двете забивания, които си имал са точно симптоми. Много неприятно, но вярвам бързо ще го оправят.
Цитирай
#20

Проблемите до колкото аз разбрах ги имат само телефонните със s/n започващ с 505(първата серия може би), погледни си кутията и виж твоя с кой сериал номер е. И не умират на около 6 месеца, а на различен интервал, но най-дълго издържат там някъде. От лг е признат дефекта(някалъв чип) и подменят без проблем каквото е необходимо. По принцип проблема се проявява с bootloop, а не с внезапно умиране, но при теб може да е така или дефекта да е друг.

Успех и дано скоро имаш работещ телефон.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#21

505 е 2015 година май месец. Съответно 506 2015 юни ... Сега погледнах моя 2016 февруари т.е. 602 (което обяснява и андроид 6 от кутията), което ми вдъхва надежда, че няма да мре така.
Признат дефект е продукцията от май и част юни 2015 т.е. 505 и 506 започващите серийни номера.

Едит: Четох за "внезапна смърт" в батерия т.е. както си има заряд и т.н. просто в един момент няма никакъв ток на изводите и след замяна с нова всичко си е ОК. Именно за което посъветвах колегата да тества с друга батерия.
Цитирай
#22

Да се надяваме тогава, че е по-малкото зло. От няколко дни съм с този телефон и явно има още много да чета Smile Ама то за това е форума.

П.с. - По принцип няма значение кога го е взел, може пак да е 505. Моя както казах го взех преди няколко дни, но е 512(около 20.12.2015 производство).

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#23

Моя го взех още буквално като излезна и очаквано на кутията си пише 505 Big Grin
Наистина се надявам да го оправят колкото се може по бързо, и затова утре още 1вата ми работа преди да отида на работа ще е да го оставя в магазина и се надявам до края на др седмица да е ок
Цитирай
#24

Недейте така хора, моят също е 505 и НЕ всички са дефектни! Smile
Взел съм го Август месец и вече карам 8-ми месец и никакви проблеми. (да чукам на дърво)
@coccus Не знам как си го взел преди 5-6 месеца, а след това викаш че си го взел буквално след като е излезнал?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#25

Ами ще изпадна в подробности, но вярно, че без тях звучи неуместно Big Grin
в локалният магазин на Мтел си го поръчах веднага след като започнаха да го предлагат, и 10на дена го чаках да го доставят и няма, и се наложи да замина за чужбина, а те 2-3 дена след това го доставиха, и се прибрах в БГ края на септември и от тогава го ползвам.... затова е хем 505, хем 5-6 месеца го позлвам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)