Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да прехвърлям файлове от компютъра
#1

Телефона е този от профила ми ,обаче не мога да прехвърлям  файлове на картата памет . Като вляза в нея от My Computer да прехвърлям  нещо, ми дава грешка при което папките си седят ,но ако изляза от картата памет тя изчезва от My Computer и остава само "Вътрешната памет" и в нея няма никакви файлове .  Режима на USB е MTP 

Windows 10 64 bit

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
Аксесоари
#2

изключи и включи Android debugging... това помага в повечето случаи
Цитирай
#3

Вкл. debugginh  ,но нямаше промяна .


Прикачени файлове
.jpg Capture.JPG Размер: 28.85 KB  Сваляния: 21

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#4

Наистина ли "този от профила ми" е толкова по - кратко от модела на телефона?
Иначе, опитай с друг кабел и/или на друг компютър

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

Стана като преместих USB кабела на предния панел .

Да не отварям нова тема  имам още няколко въпроса , както си бях в регистъра на повиквания влязох в контакти при което ми изкара едно съобщение ,което не можах да прочета и осмисля  ,появиха ми се контактите и долу над бутоните се показа съобщение "зареждане на контакти от imiu-нещо си(изобщо не съм сигурен за думата ,но мисля ,че не пишеше от SIM картата) "  . Какво означава това ,защото до сега само един път ми го е показало ? Другият въпрос е когато изкл и вкл. телефона някой път  ми дава съобщение за монтиране на SD карта  и при влизане в  камерата трябва да му задавам къде да запаметява снимките . Мисля ,че се появява съобщението/става така,  когато го отключа веднага след като е заредил вече телефона.

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)