Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG V10 root и Recovery
#1
Sad 

От няколко дни се опитвам да рутна телефона и да сложа някакво рекавъри...
До момента успявам само да се сдобия с рут права, но рекавъри немога да сложа по никакъв начин.
Използвам тази тема http://forum.xda-developers.com/lg-v10/g...d-t3337706
Моя V10 е H960A 32Gb.
При отпит за влизане в режим на отключване на буутлоудъра телефона просто се рестартира с комбинация от компчета също стигам само до меню за фабрични настройки през adb също само рестарт като пробвах в developer options да разреша и ОЕМ отключване също без успех.  Bu 
С една дума при мен липсва fastboot или се бъркам

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами то за първи път успяха да го рутнат H960A преди 4 дена и не вярвам все още да има recovery за него. Поне не съм видял в xda да има.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Колега как е тела след рутването някакви проблеми има ли? И как се влиза в рековъри, мъча с намаляне и паур бутона но освем включване във безопасен режим друго не става.

P20 Pro Twilight
Цитирай
#4

Както казах по горе рекавъри няма за модела ни още или аз още не виждам ... Пък рута по никакъв начин не влияе върху производителността на телефона преди намесата на потребителя да започне да си играе с правата Smile Може да стане по добре може и да омажеш нещо. За момента аз го ползвам за да спра ненужни за мен процеси и да премахна системни приложения които не ползвам, но се надявам скоро да има глезотийки за втория дисплей

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
Цитирай
#5

Е стоково рековъри нямаме ли на тея телефони? Как се влиза в рековъри, със кои бутони? В XDA споменаваха нещо за проблеми с памета и рамта след рут затова попитах как е.

P20 Pro Twilight
Цитирай
#6

Ами за нашия модел 960А няма странно и вече 1 седмица чета няма и няма. Много хора се оплакват пък след рут не съм чел да става нещо.. върви както преди пушка си е

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
Цитирай
#7

Значи тия дни мога да се пробвам да го уморя и моя Smile После няма да очакваме ОТА ъпдейт за 6.0 след рутването нали.

P20 Pro Twilight
Цитирай
#8

Винаги можеш да върнеш стоковия чрез новата програма на ЛГ http://www.lg.com/us/support/product-hel...stall-apps
Аз вече два пъти го правих Smile
След като неможем да отключим буутлолдера невиждам проблем за обновяване

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
Цитирай
#9

Ок благодаря, ще е погледна тая програма и ще рутвам тия дни че и аз искам да наспра доста програми и процеси. Ако се затрудня пак ще питам че ми е първото LG трудно превключвам от стария ми тел на този. Там нямаше заключени буутлодери Smile Колега пробвал ли си L Speed след като си рутнал?
Благодаря за съветите колега.

[Изображение: 28a701a3821e294fc27cbe54299798e0.jpg]

Рутнах го Smile
Можеш ли да кажеш кои процеси могат да бъдат спрени безопасно без да засягат работата на телефона?

P20 Pro Twilight
Цитирай
#10

Не съм много сигурен за всички аз обикновенно махам само познатото което не използвам свързано с музика новини игри най-вече гугълските има няма 10 тина общо

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
Цитирай
#11

Някъде вече да има рут за 6.0? Или някой да се е върнал от 6.0 на 5.1.1 рутнато?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#12

Аз се върнах от 6.0 на 5.1.1 но не рутнат а H960A - Europe
V10c
6.0 не знам да има рут все още.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Колега ти защо върна на старата версия?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#14

Offtopic Поради проблем с камерата, снимаше много лошо, по-лошо от G3. Трябваше да се убедя дали е заради драскотините по обектива или заради ъпдейта. Оказа се първото, но след полиране се оправи. Но като цяло и от батерията в 6.0 не съм доволен.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

Нашия модел вече може да се отключи буутлолдера официално. Някой пробвал ли е.
https://developer.lge.com/resource/mobil...eCode=ANRS

LG V10 32Gb - H960A root + LG G2
Цитирай
#16

Да, от днес H960a с 6.0 Marshmallow (с изключение на този за Франция) може да се отключи.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#17

(2016-04-23, 21:42:29)vargala81 написа:  Offtopic Поради проблем с камерата, снимаше много лошо, по-лошо от G3. Трябваше да се убедя дали е заради драскотините по обектива или заради ъпдейта. Оказа се първото, но след полиране се оправи. Но като цяло и от батерията в 6.0 не съм доволен.

V10-ката с онзи препарат frosh за керамика ли го полира?
Цитирай
#18

Да, същия който е на снимката.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)