Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за проверка статуса на батерията
#1

Здравейте , интересува ме има ли програмка с която мога да проверя състоянието на батерията , износване на батерията и друга информация искам да мога да си свържа телефона с USB кабела и да проверя какво е положението
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми всички са бошлаф работа. Ако ти е липол ще ти пише лийон и винаги състоянието ще ти е good. Можеш само да следиш температурата макар че и там е съмнително.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Да това вчера и днес го установих , с доста телефони си поиграх и на всички точно това показваше което каза .
Точно заради това ми трябва някаква добра програма която да определя състоянието на батерията , без да заблуждава .
Цитирай
#4

Няма как софтуер да ти знае състоянието на батерията, ако самата батерия не "предоставя" такава информация. Както няма как борд компютъра в колата ти да покаже състоянието на гумите без в тях да има датчици които изпращат тази информация. Затова и инфото за батерията която софтуера може да ти покаже е колко е заредена, евентуално температура (ако има такъв датчик)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)