Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Wi-Fi връзка!
#1

Здравейте! Преди около 1-2 седмици си върнах телефона във фабрични настройки, като тогава връзката с Wi-Fi беше нормална, както преди. Е, преди около 3 дни връзката драстично намаля, като преди в местата, на които хващах пълен сигнал (3 черти) сега едва едва хваща 1. Рутерът, от който хващам Wi-Fi не е мой, но със сигурност не е проблема от него, защото други устройства си хващат нормално връзка. И си мисля, че може нещо да е станало след връщането на фабричните настройки, което го правя по принцип 1-2 годишно. Телефонът ми е Samsung Galaxy S4. Моля за съвети! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Флашвал ли си други ромове на това Галакси?
Ако да търси Wifi Fix файлове да ги префлашнеш.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Щом рутера не е в твоя локация,не бързай с ровенето!Ако "стопанина" му го е изместил в друга стая или го е свалил на земята?Не съди по това,че други устройства работят нормално,смяна на криптирането на данни също може да повлияе на качеството на приемане,направи експерименти с "твой" рутер първо!
Цитирай
#4

(2016-03-22, 09:27:32)vertexe написа:  Щом рутера не е в твоя локация,не бързай с ровенето!Ако "стопанина" му го е изместил в друга стая или го е свалил на земята?Не съди по това,че други устройства работят нормално,смяна на криптирането на данни също може да повлияе на качеството на приемане,направи експерименти с "твой" рутер първо!

Току-що попитах "стопанина" за локацията на рутера, но той не отбеляза промяна. Да добавя, че САМАТА сила на Wi-Fi намаля, защото съм пробвал да се свържа и с други мрежи - същата работа.
(2016-03-22, 02:25:11)ИванМатин написа:  Флашвал ли си други ромове на това Галакси?
Ако да търси Wifi Fix файлове да ги префлашне 
Да, флашвал съм други ромове (1), но това беше преди много време и не ми създаде никакви проблеми, даже си ми дойде автоматична актуализация след това и всичко си беше наред
Цитирай
#5

Щом си сигурен,че проблема не е от рутера,преинсталирай си телефона.Ето тема за твоя модел,как става https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=55636 .Свали си последния ром за твоя телефон от sammobile.com и го флашни с Один,като не забравиш да сложиш отметката на !!!PHONE BOOTLOADER UPDATE!!! и няма да имаш проблеми с wifi-to Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

(2016-03-23, 01:29:13)nikolov89 написа:  Щом си сигурен,че проблема не е от рутера,преинсталирай си телефона.Ето тема за твоя модел,как става https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=55636 .Свали си последния ром за твоя телефон от sammobile.com и го флашни с Один,като не забравиш да сложиш отметката на !!!PHONE BOOTLOADER UPDATE!!! и няма да имаш проблеми с wifi-to Smile

Сигурен ли си, че това не е туй - онуй лека задача.. Все пак ще пробвам. Smile)



Току-що го завърших, като направих всичко както трябва, но проблемът е на лице. Ето и снимка - http://www.prikachi.com/images/591/8707591q.jpg . Други идеи..  Undecided
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)