Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Silver Titanium в България ?
#26

Ако някой се навие, аз също съм готов да доплатя за бартер с черен с7 едж.

Galaxy s10+ Prism White

ex Galaxy s7 edge black
ex Galaxy s4 black
ex T-mobile G1 - first android phone
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте ,

Във крайна сметка май при операторите няма да намериме Silver Titanium скоро време...
Гледам, че го имат наличен в http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-SAM...L/p/574025
И искам да попитам дали този модел е с две карти, защото на DualSIM има Х-че ? А съм останал с впечатлението,  че всички S7EDGE са с 2 карти.

Благодаря предварително Smile
Цитирай
#28

С грешно впечатление си останал за 2те карти.

SGS 7 edge
Lenovo Yoga tab 3 10"
Цитирай
#29

Не е с две карти, пише си го даже
[Изображение: 3a8ec3e53a05ec08a678bfe53da7d09a.jpg]

Samsung Galaxy S7adge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#30

Само да споделя че след големи разправии днес с Виваком в крайна сметка станах собственик на S7 Edge Silver Titanium. Е, разправиите не бяха за цвета - него човек може да си го поръча и капарира без проблем, като идва след 2 дни. капарото е 40 лв, което след това разбира се ти приспадат от цената или ти връщат парите ако не могат да ти намерят, или се откажеш.
Цитирай
#31

До колкото знам капарото е точно ако се откажеш да не го връщат Smile

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#32

Точно това е смисъла на капарото. Ако ти се откажеш - не се връща.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#33

Хм, странно, във вивакома в бизнес парка ми казаха точно обратното, че ако се откажа ще ми върнат капарото и то е за да не го дадат на друг желаещ. Както и да е, служителите на телекомите обичат да послъгват както и да се правят на 3 и половина след това, така че приемам за истина това което казватеSmile сега като се замисля ако не се бях сетил че има касови бележка за капарото едва ли.щяха да ми го приспаднат към цената, така че ми наистина са ми казали глупости.
Цитирай
#34

Просто в този случай не се е ползвал правилият термин. Било е депозит. Депозита се връща при неосъществена сделка. Не става дума за някакви опити за шашми, ами просто непознаване на основни търговски термини ( необучени служители ). Както и да е - важното е ,че не губиш нищо освен малко време.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#35

Не е ли прекалено безличен сивия ?

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай
#36

Според теб може и да е, според друг - не.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)