Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фонове на иконите
#1

Здравейте, 
в настройки-дисплей има опция 'фонове на икони'. там би трябвало да има две опции ( само икони и икони с 'бекраунд' ) 
При мен опцията "фонове на икони" е по-бледа и НЕ активна, може ли да кажете някой има ли този проблем или ако знаете от какво може да се е получило ( може би от това, че съм сменил темата и тя да не го поддържа )


Прикачени файлове Миниатюри
   

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари
#2

Именно заради темата е. Аз имах същия яд с една определена тема и това беше причината да я сменя с друга. В момента съм с Material Dark и за мен лично това е най-доброто, с добавен плюс, че и щади батерията.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

(2016-03-23, 19:19:42)ivkos написа:  Именно заради темата е. Аз имах същия яд с една определена тема и това беше причината да я сменя с друга. В момента съм с Material Dark и за мен лично това е най-доброто, с добавен плюс, че и щади батерията.

Да, от темата е , НО дори и с тази беше същото, единствено и само с онази с която купих телефона е ок и функцията е налична ( Много странно ) 
Някой друг може ли да сподели с какви теми е и дали има подобен ефект  Facepalm1

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#4

Хайде си уреждайте срещите на лични!
И няма нужда, да се цитира последното мнение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)