Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с wi fi
#1

Здравейте! Имам нов проблем. И то е, че не мога да се свържа с wi fi у дома... Преди можех ама сега не става... Давам забравяне и въвеждам паролата пак и нищо... От таблета мога да се свържа и имам компютър. Как да го оправя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Рестартирай рутера, смени защитата на рутера, рестартирай телефона, ако не стане направи фабрични настройки.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Какво си инсталирал последно преди да започне проблема помня имаше една жена със същия модел телефон дъщеря и беше инсталирала игра някаква от маркета. След като я деинсталира телефона се оправи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

(2016-03-23, 23:49:12)rado__8 написа:  Какво си инсталирал последно преди да започне проблема помня имаше една жена със същия модел телефон дъщеря и беше инсталирала игра някаква от маркета. След като я деинсталира телефона се оправи.

Ами последно инсталирах Clash Royalе, но от вчера не мога да се свържа.

(2016-03-23, 23:43:04)BGDropche написа:  Рестартирай рутера, смени защитата на рутера, рестартирай телефона, ако не стане направи фабрични настройки.

Как да сменя защитата?
Цитирай
#5

С какъв модел рутър си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)