Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръчайте РОМ
#1

Вчера след известно четене си инсталирах TWRP и root на телефона. СЛедващата стъпка е да си намеря читав РОМ. Може ли някой от вас да препоръча MIUI РОМ с добри отзиви за батерията.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей колега 7.1.3 , 7.2.1 стабле се държат добре няма бъгове ,първия май е по добре имаше повече РАМ ,батерията е добре и на 2 та
Цитирай
#3

(2016-03-24, 14:12:33)petarivanov написа:  Вчера след известно четене си инсталирах TWRP и root на телефона. СЛедващата стъпка е да си намеря читав РОМ. Може ли някой от вас да препоръча MIUI РОМ с добри отзиви за батерията.

Ако искаш дълъг живот на батерията и стабилност - Angels & Demons v4 е с най-дългият живот от всички MIUI базирани. Има и v7, той е последният, батерията кара по-малко, но е малко по-модерен като база.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#4

аз в момента съм с Angels & Demons V7 , много по -доволен съм от към батерия спрямо 7.1 , 7.2 STABLE !
не съм усетил някакви недостатъци .... на V7 спрямо stable версийте ....
Цитирай
#5

Аз си карам със седмичните на xiaomi.eu и не са зле. Чат-пат има някоя издънка, но пък за няколко дни я оправят. Батерията става,с блутуута е мъка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)