Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi redmi note 2 УМРЯ
#1

здравейте колеги при мен казуса е следния 

Колеги здравейте имам Xiaomi Redmi note 2 TDD version на телефона съм му качил рекавъри с флаш тоол няколко месеца от раздел ( ДЕВОЛПЕР И СТАБИЛЕН си качвах версии чрез рекавърито ) .... Днес обаче се опитах да кача една от деволпер версиите , ушким рома зареди през рекавърито , ушким се качи .... телефона се рестартира и неможеше да зареди операционната система , след което се рестартирва ( не изписва android , а само MIUI i restard след което само това се повтаря ) при опит да влезна в рекъри нищо .... пак се включва и само се рестартира след кеото пробвах да кача на ново рекавъри през флаш тоол ( различни версии пробвах ) пак същото немога да влезна .....
през флаштоол натиснах категория FORMAT I DOWNLOAD и сега телефона изобщо не иска да се включи не реагира на никакви копчета....
в момента това ми да дава 

Мога ли с някаква програма да му кача от компютъра РОМ ?????


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Във fastboot влизаш ли ?
Цитирай
#3

То за флаштул не е ли нужно да задържи един бутон и да вкара кабела?
Цитирай
#4

Това е темата която ми помогна

my redmi note2 bricked please help - Redmi Note 2/Prime - Xiaomi MIUI Official Forum

телефона ми беше напълно умрял не реагираше на никакви копчета....

Тук също е много добре обяснено , ако можеш да си включиш fastboot режима тук е описано Xiaomi MIUI Official Forum

Но ако неможеш да си пуснеш fastboot режима какъвто беше моя случай , използвах flashtool и тези указания
my redmi note2 bricked please help - Redmi Note 2/Prime - Xiaomi MIUI Official Forum
Цитирай
#5

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry44149623
Това също помага ... лично тествано.
Цитирай
#6

След като качих операционата система , нямах ИМЕЙ ..... по този начин си го сложих https://www.youtube.com/watch?v=UZzZ0yhkxX0
Пробвах и други 2 начина с write tool, но не успях.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)