Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Много силен звук на известията, как се намаля?
#1

Здравейте,

От няколко дни съм с това телефонче и съм доста изненадан за тези пари какво получих, добро е! 
Но има един проблем ,потърсих тук във форума ,никой нищо не споменава за този пробем. Та.. по въпроса:

От къде да намаля звука на известяита?

Ненужно силен е и дразни когато се намирам на тихи места.

SE X10 >> SE NEO >> SE ARC S >> SGS II >> LG G2 16GB >> Huawei P7 >> LG G2 32GB >> Huawei P8Lite >> Huawei Nova >> Xiaomi MI 9 SE
Аксесоари
#2

Пробвай следното:
1. Настройки (всички).
2. Звук.
3. Сила на звука.
4. Пробвай да промениш някоя от настройките по-долу:

   

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
#3

Това беше първото нещо което направих, нито една от тези настройки не влияе на силата на звука на нотификациите.

SE X10 >> SE NEO >> SE ARC S >> SGS II >> LG G2 16GB >> Huawei P7 >> LG G2 32GB >> Huawei P8Lite >> Huawei Nova >> Xiaomi MI 9 SE
#4

Настройки>Приложения>Още>Съобщения>Известия (Тон) и там регулирай със страничния бутон.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
#5

Според мен проблемът е по-скоро в това, че силата на звука на звънене и нотификациите са вързани на едно, което е адски тъпо наистина,защото аз да кажем съм с не толкова силна мелодия на звънене и звука е увеличен до край, съответно звука от месенджера да кажем е адски силен и дразнещ.
#6

@Dent , ЕВАЛА !!!!! Никога не бих се сетил ... до сега колко телефона съм имал ,изглежда това си е пропуск на Huawei ,да не го изкарат като видима опция.

Макар ,че го направих същото ,но от Sounds >> Default notification tone >> и там като си избирам мелодия пак с копчетата от страни се наглася ,като важи за всички програми.
Иначе ще е само за съобщенията.

Проблема е решен ! Smile

SE X10 >> SE NEO >> SE ARC S >> SGS II >> LG G2 16GB >> Huawei P7 >> LG G2 32GB >> Huawei P8Lite >> Huawei Nova >> Xiaomi MI 9 SE
#7

Е не забелязваш ли, че когато намалиш въпросния звук на известият, след това ти е намален и звука на звънене?
#8

отвън си направи MP3-ка с по-тих звук, качи я на апарата си и я задай като мелодия за известяване

Huawei P8 lite ALE-L21 - В596
#9

Мда. Забелязах ,че така се получава ,доста тъпо .. :/

SE X10 >> SE NEO >> SE ARC S >> SGS II >> LG G2 16GB >> Huawei P7 >> LG G2 32GB >> Huawei P8Lite >> Huawei Nova >> Xiaomi MI 9 SE
#10

Звука на звънене и на известия е закачен заедно. От десктоп екран (примерно) цъкате нагоре и надолу volume бутоните, това е най-прекия път за контрол на звука на звънене и известия.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)