Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G4 vs LG nexus 5x
#1

Кое е по-доброто според вас Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

LG g4
Цитирай
#3

Принципно нексусите са по-добри като се сравняват с телефони, които не са чак толкова бързи. В случая Г4 не е по-бавен в никакъв случай от нексуса, освен това нексусите винаги са по-слаби от флагманите. Например тук 5х няма слот за карта с памет, батерията е несменяема, камерата не е на нивото на Г4, екранът е по-малък, резолюцията също). Предимство е скенерът за отпечатъци. Вече ти си решаваш дали искаш стоков андроид и скенера или другите глезотии на Г4.
Цитирай
#4

Г4 много ясно.този нксус трябва да го сравняват с базовите леново по красота
Цитирай
#5

И аз доста се колебах между двата и мога да ти кажа смело - LG G4. Камерата на Нексуса е малко по-добра (уж), има скенер и е малко по-бърз (уж). Но за сметка на това качеството на изработката, видеозаснемане, предна камера, ДИСПЛЕЙ, а поне за мен и най-важното - батерията. Ей там G4 го смазва. И като издържливост, и като достъпност - винаги можеш да си вземеш и нова батерия. Имаш 32GB срещу 16, 32-гиг на Нексуса е доста по-скъпа, мисля. В един магазин успях да сравня телефоните - повярвай ми, ако ги подържиш и двата, ще разбереш разликата в има-няма 30 секунди.
Цитирай
#6

На Nexus 5x единственото по-добро нещо е софтуера, нищо друго.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Нексус 5х за мен е бюджетно устройство. Самите Гугъл го направиха така, при наличието на по-големият му брат - 6Р.

5Х има скенер и софтуера като предимство. Всичко останало е в полза на Г4- по-голям дисплей, слот за карта, по-добра камера с много настройки.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)