Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Код за проверка на сметка на Теленор
#1

Здравейте. Някой знае ли дали е възможно при набиране на определен код да връща директно инфо за текущата сметка, а не както е сега да препраща към меню с възможни опции. Преди време знам, че беше възможно.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Преди като бях на теленор ставаше.

Примерно, ако менютата са *123#, след това 1 и после 4 (май така беше, трябва да погледнеш) - като напиша *123*1*4# ми се извеждаше съобщението което ме интересува. Виж пак дали това са цифрите и опитай по този начин.
Цитирай
#3

*123*4*1#  сметка
*123*4*2#  минути
*123*4*3# изп.мегабайти 
и т.н.
Цитирай
#4

(2016-03-27, 13:28:48)dobs7z написа:  Преди като бях на теленор ставаше.

Примерно, ако менютата са *123#, след това 1 и после 4 (май така беше, трябва да погледнеш) - като напиша *123*1*4# ми се извеждаше съобщението което ме интересува. Виж пак дали това са цифрите и опитай по този начин.

Не става. При посочения от теб начин ми излиза да активирам нещо( не обърнах внимание) за 5,99.  Иначе *123*4# изкарва меню с възможни опции за проверка. Мен ми трябва директен код ако има.(заради една програма)

owlet Точно това търсех. Благодаря и на двамата.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#5
Wink 

За нищо. С 4 накрая е за смс ,с 5 за персонален номер и iban,с 6 за кредитен лимит.
Цитирай
#6

Ами нали точно за това ти казах да си направиш кода така както на теб ти върши работа, то е близко до акъла, че числата който са разделени с * дефакто са за избиране на съответното меню. Просто съм обърнал цифрите 4 и 1 поради незнание точно кое меню на кой номер е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)