Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LENOVO VS Huawei
#1

Здравейте, 

имам нужда от бюджетен телефон до 400 лв с добра батерия и хубава камера. Не играя игри, ползвам го за говорене, сърфиране в нета, джи пи ес и за снимки. Спряла съм се на Huawei P8 Lite  Lenovo A6000 ASUS ZenFone 2 Laser


Трудно ми е да избераLol 

Приемам и други предложения  Angel
Цитирай
Аксесоари
#2

За 450лв можеш да вземеш LG G3 16gb Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#3

Lg g flex 2 е телефона. Нов за 480 лева. Струва си да дадеш 80 лева отгоре за нещо много по-добро.
Леново а6000 е с много бърз и добре направен софтуер. Повечето леново модели бяха доста бързи с добра батерия на киткат версия андроид, но с лолипоп ги развалиха. По са мудни.
Друг вариант е както колегата е предложил Lg g3.
Аз бих ги наредил така, като почна от най-добрия телефон.
Lg g flex 2>LG G3> Huawei p8 lite>lenovo a6000

Като си мисля, че на леново дисплеят е по-ярък от на п8 лайт, което си е +
Цитирай
#4

Три години съм с LG G2 наистина супер телефон. Но ме ядоса, от няколко дена губи обхват, нещо софтуерна казаха че е /нямам представа - не разбирам от телефони/ и затова реших да го сменя. 
Просто не искам пак да е ел джи  Smile
Цитирай
#5

Аз притежавам едно lenovo a6000 , ползвам го за всичко, игри, говорене, снимки , сърфиране, но да ти кажа не ти трябва. Камерата на хартия е 8 MP но е много зле, има камери с 5 MP които снимат по добре, батерията , доволен съм от нея , но само при китката при лолипопа е много зле. По добре търси нещо с 2 GB рам и 16 ГБ вътрешна памет. Все още леново не могат да правят телефони както трябва, според мен си вземи huawei p8 lite, той ще е 100 пъти по добре от леновото. Инсче според мене, както казаха колегите едно lg g flex 2 също няма да е зле.
Цитирай
#6

А за sony xperia m4 aqua какво ще кажете?

Angel
Цитирай
#7

Според мен камерата на lenovo a6000 като за 8MP е супер на китката, но наистина при лолипопа е доста зле, но който иска може да си я извади като apk файл и да си я инсталира в лолипопа. И аз имам такъв телефон и съм много доволен, китката му е много бърз, а лолипопа е много зле.
Цитирай
#8

За Сонито ще кажем, че има само 8GB памет (от които ще можеш да ползваш 4 - 5 GB), останалото е подробност..
Цитирай
#9

От флагман макар и стар искаш среден клас телефон... Изброените от теб по нищо не превъзхождат G2. Направи му един ресет и готово. Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#10

(2016-03-31, 21:33:26)Optimism написа:  За Сонито ще кажем, че има само 8GB памет (от които ще можеш да ползваш 4 - 5 GB), останалото е подробност..
не играя игри, смятам  че ще са ми напълно достатъчни за приложенията, които ползвам.
Цитирай
#11

(2016-04-01, 00:26:56)atheros написа:  От флагман макар и стар искаш среден клас телефон... Изброените от теб по нищо не превъзхождат G2. Направи му един ресет и готово. Smile

Ресетнах го веднъж, оправи се за ден и половина. След това пак губи обхват. Вторият път даже след ресет не се оправя и напрактика в момента съм без него Smile
Цитирай
#12

Добра батерия и хубава камера - Xperia Z3 Compact

В OLX има колкото искаш предложения.

А ако мислиш, че 8 GB ще ти стигнат, взимай Moto G3 без да се замисляш.

Нямам опит с Xiaomi, но на твое място бих рискувал да изчакам няколко седмици да пуснат Redmi 3 Pro:

HD, 5' дисплей
Сенз. за пр. отп.
Огромна батерия
13 mgpx камера
Бърз процесор
Бързо зареждане
Метален
32GB / 3 GB RAM

И всичко това за 300-350лв. (Колкото ще се продава в България, според мен)

Иначе, реалната му цена е около 230лв.

Но по-скоро погледни Xperia Z3 compact..
Цитирай
#13

Аз съм за този, написан с най-големите букви.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#14

По принцип Хухавея не е кой знае какво но  пред Леновото е за предпочитане. Имах р870 и след един ъпдейт започна да губи обхват. Колега има vibe p1и няма и месец от покупката лезе в сервиза. Вече месец и нещо  там.Така че Р8.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#15

Избягвай леново. Всичките им модели са боклуци. Не си взимай Сони М4 аква... пълен боклук. P8 Lite го превъзхожда. Ако си абсолютно сигурен, че телефон с 8 ГБ ще ти свърши работа, тогава се насочи към Moto G3. Meizu M2 Note е около 300 лева и ти го препоръчвам него. Xiaomi Redmi 3 е много симпатичен телефон и той е най-добър за цената си, но единственият му минус е капачето, което според мен лично си е направено само за жени. :Д

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#16

(2016-04-06, 20:30:06)Anastasia123 написа:  Избягвай леново. Всичките им модели са боклуци. Не си взимай Сони М4 аква...

Абсолютно същото казвам и аз. Леново са масово с проблеми, без значение скъпи или евтини. М4 аква също е с много брак.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)