Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G2 D802 Комбинация на бутоните за рестарт?
#1

Здравейте!Телефона е заключен със схема.Тъча е счупен на половина и няма отключване.USB не го чете.Искам да го рестартирам за да го дам на ремонт с бутоните.
Цитирай
Аксесоари
#2

Задръж Power buttonа докато се рестартира

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#3

Бутона за включване + бутона за увеличаване на звука за 7-10 сек.

SAMSUNG GALAXY S7 Exynos - STOCK
Цитирай
#4

Извинете ме,искам да направя нещо като ClockworkMod Recovery за да му изчистя паметта.Един вид хард ресет с бутоните.за сега не се получава.Със сигурност не рутван.Знам само,че е с оригиналния софтуер.
Цитирай
#5

Taка кажи. Искаш с две думи да му направиш Factory Reset. Като задържиш Power button-a и телефона изгасне, го пускаш и натискаш заедно със Vol- бутона . При светването на екрана - пускаш бутоните и ги натискаш отново. Трябва да ти излезе бяло меню

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#6

И като излезе белия екран, с подкана за команда от бутоните, натисни с интервали, през време от няколко секунди Power бутона, казвам това, ако от счупения дигитайзер не се вижда нищо, понеже те пита дали да направи Hard reset. Успех

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#7

Приятели не става! Задържам Power button ,изключвам го и след това Power button със Vol button,излиза логото ,пускам и пак задържам същите и нищо,ефекта е все едно си включвам телефона.Дали защото е заключен със схема не знам.Иначе дисплея е здрав,само тача е спукан и не работи.Затова виждам всичко.
Цитирай
#8

Пробвай с-след отпускане на Power и Vol.Down(-), да натиснеш Vol.Down(-) и Vol.Up(+) едновременно(това беше схема за не помня вече коя версия)

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#9

Получи се Весо.Power и Vol.Down(-) и след логото Vol.Down(-) и Vol.Up(+) едновременно.Благодарности.Дано сме били полезни и на други! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)