Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 3 Android 5.1.1
#1

Здравей те колеги.
От няколко дена имам galaxy note 3 32gb телефона е рутнат и е със софтуер на galaxy note 5.
Та въпросът ми е как мога да си сложа оригиналния андроид и да си получавам актоализации те.
Искам да вметна че не съм много запознат с рутвания и така на татък ако може да ми го обясни те по простичко.
Благодаря много.
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да прегледаш важните теми като за начало. Там има инструкции за флаш на официален софтуер. Ако под оригинален Андроид разбираш стоков ром за ноте 3 то за него след като си флашнеш 5.0 няма актуализации. Няма и да има най-вероятно.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

Рома предполагам е пфонрезиз или нещо подобно беше името му.... Като цяло не си ли удовлетворен? Доста го хвалят в хда форума нямало бъгове и т.н Smile батерия екран как се справя?

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#4

Честно казано добре се държи не ми е правил проблеми но като сяло не ме радва идеята телефона ми да бъде рутнат
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)