Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nexus 6 или Moto X PLAY
#1

Здравейте понеже успях да си счупя сегашния телефон съм пред дилемата Motorola NEXUS 6 или Motorola Moto X Play. Насочил съм се към тези два модела защото търся чист андроид.
Nexus 6 - Най вероятно 2ра употреба около 500 лв. притеснява ме само това , че няма SD слот.
Motorola Moto X Play - Нов излиза опколо 550 лв. но там не знам дали дисплея няма да ми дойде малък.  Свикнал съм с размери около 6 инча.
Да подчертая , че у-во с голям екрани и батеря.
Сега ползвам Huawei Mate 7 и за малко Microsoft Lumia 64 XL
Редакция : Моля някой модераторако прецени да премести темата в раздел Кой телефон/таблет да избера?

Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен взимай Nexus 6 и не му мисли. Перфектен телефон с перфектни характеристики.

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
Цитирай
#3

Подкрепям колегата. Имам 6 от близо година и половина. Идеалния телефон !
Цитирай
#4

Единствено ме притеснява само това , че няма СД слот. От тези 32 гб колко долу горе остават за ползване и паметта за приложения отделна ли е или е от общата. Как стои въпроса с iGo прави ли проблеми (заради липсата на карта памет). Благодаря на отзовалите се. Smile

Цитирай
#5

Различен клас са двата телефона, няма как да ги сравняваш. Моят съвет е да вземеш Nexus 6. Друг много добър вариант е Moto X Pure / Style , а не play.

И темата ще я оставя още малко тук, след това ще я преместя в съответния раздел.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#6

Ако държиш на батерията и иновацията (функциите на Motorola), X Play

Иначе, Nexus 6 е мощен флагмън и е правен по Moto X2, с който съм в момента и съм доволен, като имаш предвид, че не е толкова мощен като Нексуса.

Аз не мога да преценя кой е по-добър. На хартия Нексуса е по-мощен, но реално Мотото има уникални функции, които го правят различно устройство.

Ако трябва да съм честен, аз бих си взел Nexus 5X, 32GB, заради сензора за пр. отп. и защото е по-нов..
Цитирай
#7

Nexus-a си е страшна машинка -бърз, красив, метален, добър звук, единствения минус за мен са слабите камери.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)