Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изключване по време на зареждане
#1

Здравейте!
Имам Р70 от около месец и не съм имала никакви проблеми с него. До тази вечер. Телефонът беше включен в зарядното. Взех го да проверя нещо и докато го правех се чу нещо като изпукване и телефонът угасна. Червеният индикатор, който свети по време на зареждане продължи да свети дори и след изключване от зарядното. Телефонът не иска да се включи въобще! Предният ми телефон също беше с капсулована батерия, но под капака имаше едно малко копченце, от което батерията се рестартираше ( ако мога така да се изразя ). Този няма такова копченце доколкото виждам. Та въпросът ми е има ли такова копче този модел, а аз да не знам къде да гледам, или няма? И ако няма, какъв може да е проблемът, някой сблъсквал ли се е?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, първото нещо в такъв случай,което трябва да се провери е зарядното, то дали е в ред, има ли ги 5-те волта.
Ако то си е в ред, проблема е в телефона, пробвахте ли с volume+ и power да влезете в recoveri mode?
Апарата има ли гаранция?

Edit: Пробвахте ли с задържане на power бутона за повече от 30 секунди?
Цитирай
#3

Здравейте. Имам същия проблем само, че по време на разговор, телефона се изключи и не можах да го включа отново. Нито свети оранжева лампичка нито зелена. Пробвах с volume+ и power, но пак нищо.
Цитирай
#4

Натиснете едновременно и трите бутона и ги дръжте така повече от половин минута, това на апарат, който няма хардуерен резет бутон, играе същата роля.
След това пробвайте да го включите и пишете какво е станало.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)