Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Усилване на звука на Bluetooth слушалка
#1

Здравейте колеги, имам следното питане (не бих казал проблем): в момента ползвам Huawei Mediapad T1 7 pro като телефон. Купих си блутут слушалка на Самсунг mg920, всичко е наред, намериха се, но когато провеждам разговори се чува много тихо. От другата страна ме чуват много добре, но аз почти не чувам. Местих ушите (оказа се че с лявото съм по глух аххахаха) горе долу едно и също. Пробвах с един куп програми за усилване на звука, но не става нищо. Не е руутван. Тествах и със слушалка на Jabra, почти няма разлика, значи не е проблема в слушалката. Има ли някакъв вариянт без руутване да увелича звука само на блутут-а?

Samsung N7000 Galaxy Note AryaMod v8
Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g Rooted
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако по време на разговор пробваш бутона за усилване на таблета има ли разлика?
Цитирай
#3

(2016-04-05, 10:19:33)BisVal написа:  Ако по време на разговор пробваш бутона за усилване на таблета има ли разлика?

Има разлика, и от слушалката го усилвам и от телефона. Докрай са, чува се много чисто, но тихичко.

Samsung N7000 Galaxy Note AryaMod v8
Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g Rooted
Цитирай
#4

Я влез в настройките на звука и виж дали когато е включена слушалката не се появява още един плъсгач за звука през блутуут

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

(2016-04-05, 11:50:46)jorrddan написа:  Я влез в настройките на звука и виж дали когато е включена слушалката не се появява още един плъсгач за звука през блутуут

Няма колега, само като говоря излиза меню като натисна за увеличаване и намаляване на звука.

Samsung N7000 Galaxy Note AryaMod v8
Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g Rooted
Цитирай
#6

Влез в сервизното меню и от там пробвай, има си аудио настройки за всичко.
*#*#3646633#*#*
Ама не знам при теб дали ще стане, при мен на Леновото стана.

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай
#7

(2016-04-05, 21:13:56)nikiww написа:  Влез в сервизното меню и от там пробвай, има си аудио настройки за всичко.
*#*#3646633#*#*
Ама не знам при теб дали ще стане, при мен на Леновото стана.

Пробвах няколко пъти колега, и това не става...

Samsung N7000 Galaxy Note AryaMod v8
Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g Rooted
Цитирай
#8

А на самата слушалка няма ли бутон за усилване, мойта е Платроник и има, като усиля от телефона е добре, но от копчето има още една степен за усилване и става идеално. И аз съм малко глух  с едното ухо.  Big Grin

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай
#9

(2016-04-07, 06:21:34)nikiww написа:  А на самата слушалка няма ли бутон за усилване, мойта е Платроник и има, като усиля от телефона е добре, но от копчето има още една степен за усилване и става идеално. И аз съм малко глух  с едното ухо.  Big Grin

Има колега, обаче като натисна копчетата се показва на екрана на телефона за нивото на звука, докрай е. Мисля че е едно и също дали ще се осилва от телефона или от слушалката.

Samsung N7000 Galaxy Note AryaMod v8
Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g Rooted
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)