Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Always ON Display
#26

Пиксел на минута, не час! Освен това, Galaxy Nexus е с екран от 2011. Имал съм Galaxy S2 от същата година и Galaxy S4 от 2013, като първия го ползвах година и половина, втория над 2 години и половина, и познай на кой повече му личеше прегоряло около статус бара. Подсказвам: на Galaxy S II.

С други думи искам да кажа, че има технологично подобрение при Super AMOLED-ите и вече прегарянето не е такъв проблем, както при по-старите поколения.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
Аксесоари
#27

Колега на Sll е прегопял по бързо защото е със RGB SAMOLED матрица, а при нея синия подпиксел е с големината на зеления и червения и заминава много по бързо. От S4 насам включително и S7 всички телефони ползват новата PenTile матрица Diamond Pixels при която синия и червения подпиксел са двойно по големи от зеления и така живота на дисплея е увеличен.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#28

Има нова актуализация на приложението
[Изображение: 61ece09e6030127f9ed4e352ea7a0bd6.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#29

излиза ли ти като има нова актуализация или случайно видя, защото при мен не излизат като нотификация
Цитирай
#30

Не, няма нотификации ( даже ме съм гледал в настройките дали има опция )
Проверявам от време на време

П.С:
Сега ги разрових, има опция за нотификации, беше пусната при мен, но не ми излизаха. Не знам на колко време проверява

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#31

По подразбиране се актуализират автоматично но само чрез WiFi.
Цитирай
#32

(2016-05-16, 17:09:06)potiron написа:  По подразбиране се актуализират автоматично но само чрез WiFi.
от два дена съм нез прекъсване на WiFi ама не се беше обновило.
Цитирай
#33

(2016-05-16, 17:09:06)potiron написа:  По подразбиране се актуализират автоматично но само чрез WiFi.
Не, и аз съм на безжичен през повечето време и не
П.С:
Има го в настройки но при мен е Забранено
[Изображение: 3f1abc076dca2ac4ac104fea44249b05.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#34

дей това нещо ?? Smile
Цитирай
#35

Отваряш Galaxy Apps и горе в дясно точките / настройки / автоматична актуализиране на приложения

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#36

мойто беше пуснато впрочем на лай фи аа малко по-надолу имаше две отметки за нотифилация ... ама нещо забравя за известява Smile както и да е махнах всичко.
Цитирай
#37

Аз получих ъпдейт на AOD, предполагам е този.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#38

Имали начин да се направи да показва постояно ярко. Не да се променя според светлината на около. Не ме интересува дали ще точи батерия или ще се развали дисплея. Просто ако има начин или приложение с което да го държа постаяно ярък моля споделете. Благодаря.
Цитирай
#39

Просто си махни отметката за авто яркост и усили докрай.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#40

(2016-06-12, 10:14:41)petio_venkov написа:  Просто си махни отметката за авто яркост и усили докрай.
Не съм сигурен дали това ще важи и за АОД, някой ако е тествал да каже

Samsung Galaxy S7Еdge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#41

Не важи човека просто гадае и си мисли, че щом за дисплея става ще работи и за AOD
Цитирай
#42

Има ъпдейт на Edge screen но не пише кое е новото
Цитирай
#43

(2016-06-13, 10:23:18)Zipich написа:  Има ъпдейт на Edge  screen но не пише кое е новото

Коя е новата? Аз съм с 1.1.18 от както съм взел телефона съм я изтеглил.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#44

и на мен ми е тази в момента ..
сега видях и ми показа като слайднах Edge функцията че има ъпдейт и ъпдейтнах ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)