Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G или Huawei G7
#1

Здравейте,търся телефон за жена ми,и след гледане и умуване свих избора за един от тези два модела

https://www.amazon.es/Motorola-Moto-3%C2...972&sr=1-5
                                                                                                                                                                                                                   
https://www.amazon.es/Huawei-G7-Smartpho...73&sr=1-11

Телефона ще се ползва за разговори,скайп,нормално сърфиране в нета и да прави що годе читави снимки.
Хвърлих по едно око във подфорумите на двата модела,но не мога да реша кой ще е по правилния избор за това ще съм благодарен да ме упътите и помогнете в избора.
п.с говорим за нов телефон и размер 5 макс. 5,5 инча.
Цитирай
Аксесоари
#2

Честно казано 2GB RAM са си по-добре. Много съм доволен от моторолата, но само заради едното РАМ ще я сменя. Иначе е страхотна машина. Ако ще ти е от полза мога да постна снимки от телефона - да добиеш представа. Ще подбера такива без подготовка, набързо щракнати за да си личи добре какво може камерата.
Ако смениш целта на Motorola Moto G, който е с 2GB RAM/16GB ROM - определено моторолата. Иначе съм за другия.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#3

Тъй като тя сменя телефон на 2-3год.веднъж на 100% ще заложа на 2Гб РАМ въпреки,че няма да се ползва за игри и натоварване на макс. за всеки случай Wink ...
Не пестете мнения,чакам отзиви Smile
Цитирай
#4

Щом сменя телефон на 2-3 години, по-добре заложи на 3 гб рам...
Цитирай
#5

whitehart Дайте предложение което се включва в изискванията долу-горе от избора по темата.
 Просветлете ме с какво един 3ГБ РАМ телефон в този ценови диапазон може да бъде конкурентен избор от моделите които съм посочил в първото си мнение?...
Цитирай
#6

За какви пари става дума?
Цитирай
#7

Vivacom вече предлада Moto G 16GB за 180 лева с план SMART XL. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#8

Забравих да кажа,живея в Испания и български оператори не могат да ми помогнат 
цената която долу горе съм се ориентирал е около 200€.
В началото се бях засилил за xiaomi redmi note 2 но като поизчетох из подфорума май имат доста проблеми и за това май го отхвърлям като вариант,поправете ме ако се бъркам
Цитирай
#9

Lg flex 2 не беше ли някъде в тоя ценови диапазон...?
Цитирай
#10

Мислех да го напиша това за цената...такава сума пари,за такива телефона е пълна безмислица.Фен съм на Мото,обаче Moto G3 си е жив курник със 1ГБ РАМ.Те това е истината..другия китаец даже няма да го коментирам.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

(2016-04-06, 14:38:39)vesoisthebest написа:  Мислех да го напиша това за цената...такава сума пари,за такива телефона е пълна безмислица.Фен съм на Мото,обаче Moto G3 си е жив курник със 1ГБ РАМ.Те това е истината..другия китаец даже няма да го коментирам.

Защо? Защото е китаец ли? Телефона се ползва повече от година набъкан с приложения и нито един път не са правени фабрични настройки и все още си върви добре.
От двата huawei g7, заради повечето рам
Цитирай
#12

В испанския амазон Мото 3 с 16ГБ и 2ГБ РАМ е точно 200 евра.
Двата телефона иначе са почти идентични (като изключим размера), ако и с цената е така при теб, това ти е основния критерий за избор - 5.0 срещу 5.5.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#13

Последно май се спирам на този
http://www.powerplanetonline.com/smartph...pro_2_16gb
малко надхвърлих бюджета,но дано да е за добро Smile
Цитирай
#14

Страхотен избор! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)