Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg G3 vs Xperia Z2
#1

Кой от двата да си купя , телефона ще го използвам за снимки , социално приложения , инстаграм , фейсбук ...Smile. Тоест ми трябва този с по хубавата камера Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

http://m.gsmarena.com/lg_g3_vs_sony_xper...1100p8.php


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

За мене LG G3 бие Sony-то.
Цитирай
#4

И за мене г3
Цитирай
#5

Z2 поради масовите дефекти в g3 по добрата батерия също е на z2 може би има разлика в камерата ама няма да е кой знае каква...
Цитирай
#6

Софтуер и водоустойчивост - Z2, Камера и по-добър хардуер - G3.
Цитирай
#7

Бях пред същата дилема и взех Z2-ката. Вече я ползвам една година и не съжалявам за избора си. Телефонът е страхотен във всяко едно отношение. Хардуерно и двата телефона са еднакви (Ако G3 е 32GB версия с 3GB RAM). Чувам, че с новия ъпдейт LG-то има огромни софтуерни подобрения и вече върви по-бързо и гладко. Въпреки това на мен лично не ми допада самият дизайн на интерфейса. Друго предимство на Sony-то според мен е по-добрият дизайн и определено по-качествената изработка и материали.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#8

Аз се чудех преди между Sony Z3 и LG G3, взех сонито и съжалявам. Много ми харесваше като дизайн, ама много, затова го взех. G3 е с по-голям екран, много по-лесен за държане в ръка и ако ще руутваш, много по-добрия избор. Има още доста дребни неща, които не ми харесват, но предполагам всеки телефон има такива. Не знам при Z2 как са нещата, но ако е като при моя, камерата в автоматичен режим снима само на 8мп. Ако пуснеш на ръчен и избереш 20мп, няма HDR и стабилизация. А и аз не разбирам от снимки и в ръчен режим моите снимки не са добри.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#9

           
Камерата си снима както трябва на Сони и по-добре стои в ръката по-тесен е и се работи лесно с една ръка от ЛГ и с по-добра батерия и водоустойчив.
Цитирай
#10

Само че тези снимки са от моднатата камера в Marshmallow бетата, в стоковия не е така. Има модул за Xposed с който се отключва 20мп за ауто режима.

Сонито е доста хлъзгаво и се работи по-трудно с една ръка. G3 е пластмасов и се държи лесно, освен това краищата са тънки и остри и е доста по-удобно като се пресягаш до другия край на екрана.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#11

Странен факт е, че Sony-то при режим Superior Auto (8Mp) прави по-детайлни снимки от тези заснети на ръчен режим (20.7Mp).

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)