Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S5 Neo vs Lenovo Vibe P1 vs Asus Zenfone Selfie
#1

Здравейте,

Старата ми S4-ка започна да ме "изоставя". Използвам телефона за сърфиране в интернет, за приложения като facebook & viber и за снимки (както със задната камера, така и селфита). Тежки игри не играя. Харесах си следните телефони, които варират горе-долу на една и съща цена:

Samsung Galaxy S5 Neo - Не знам дали е по-малко добър от чистата S5-ца, но мен поне ме грабна - хем по-ниска цена, хем няма глезотии като пръстов отпечатък, които едва ли ще използвам.

Lenovo Vibe P1 - Тук определено ме грабна батерията. Не съм сигурен обаче камерите (както предната, така и задната) на какво ниво са и въобще дали телефонът ще оправдае очакванията ми.

Asus Zenfone Selfie - 3 GB рам,  две камери по 13 MP, 32 Gb свободно място. Не съм сигурен обаче колко ще държи батерията при тази рам памет и при силния процесор.

Обмислял съм и LG G4 като алтернатива, малко по-скъп от останалите,но ме притеснява дали ще батерията ще държи достатъчно дълго и ще отговори ли на изискванията ми.

Ще ви бъда благодарен ако изразите мнение.
Цитирай
Аксесоари
#2

Батерията в Г4 не му е сила, но пък камерите му...

LG G4
Цитирай
#3

(2016-04-07, 20:41:11)prankmaster написа:  Батерията в Г4 не му е сила, но пък камерите му...

И аз това се опасявам. Искам да ми държи при нормална употреба (сърфиране, снимки, фейсбук) поне около ден, да не трябва да го зареждам по няколко пъти на ден.
Цитирай
#4

Около ден разбирай около 12-13 часа от сутринта до вечерта.Толкова си му е силата на G4,че и толкова не е понякога.Иначе всичко останало напълно достатъчно,особено камерата.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

(2016-04-08, 11:38:02)vesoisthebest написа:  Около ден разбирай около 12-13 часа от сутринта до вечерта.Толкова си му е силата на G4,че и толкова не е понякога.Иначе всичко останало напълно достатъчно,особено камерата.

Ясно, благодаря. А за другите три телефона някой би ли изразил мнение, защото ми е наистина трудно да направя избор.
Цитирай
#6

Имам колега с p1 много е доволен от батерията и като цяло от тела.
Цитирай
#7

Ами ако избора се свива между останалите 2 телефона,препоръчвам ти Lenovo Vibe P1.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)