Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wi-Fi проблем
#1

Здравейте от 2 дена имам следния проблем , търсих отговор как да се справя навсякъде но не намирам.
Значи пускам си wi-fi от менюто горе цъкам свържи с домашната ми мрежа например и нищо , нито излиза wifi иконка горе нито се свързва ..
На 3G нямам проблем , не е от рутера таблета ми си е свързан няма проблеми . Предстои ми заминаване в чужбина и ще ми е нужен много wi-fi . Някакво решение ?

Sony M4 Aqua | 5.0
Asus Memo Pad HD 7 Black | 4.2.2
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай му "забрави тази мрежа" и пробвай на ново като въведеш паролата
Цитирай
#3

Пробвах много пъти така , пробвах и при приятел на неговата мрежа и пак ..

Sony M4 Aqua | 5.0
Asus Memo Pad HD 7 Black | 4.2.2
Цитирай
#4

Wi Fi иконата горе, излиза само след като е установена връзка. Натисни (трите точки) когато влезеш в (Wi Fi) и си провери настройките! Даже сканирай екрана и го покажи тук за да можем да го сравним с нашите...
Цитирай
#5

Пробвай с приложението WiFi Manager. Лично го ползвам и съм много доволен.
Цитирай
#6

Върнах и фабрични настроики , пак същата работа . Ще пробвам довечера с FlashTool , някои да го е използвал ?

Sony M4 Aqua | 5.0
Asus Memo Pad HD 7 Black | 4.2.2
Цитирай
#7

Доста хора са го използвали. Следвай инструкциите и няма да имаш проблеми.
Цитирай
#8

.ftf файла само немога да открия .. Бих искал .ftf файл направо на най-чистото , без мтел глобул и т.н

Sony M4 Aqua | 5.0
Asus Memo Pad HD 7 Black | 4.2.2
Цитирай
#9

Коя версия на фърмуера искаш да ти намеря?
Цитирай
#10

Привет на всички! Вчера баща ми си закупи телефона,само че имам един проблем като искам да го свържа към интернета от рутера ми вкъщи ми изписва свързване след това проблем при удостоверваня и така няма как да се свържа.Някакви идеи как да го оправя,защото без интернет дефакто немога да свърша нищо.Благодаря на отзовалите се поздрави!
Цитирай
#11

Други устройства свързват ли се към мрежата нормално?


Цитирай
#12

Пробвай с рестарт на рутера.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#13

4 устройства са свързани в момента и няма проблем,само m4 aquata не иска пробвах всичко.Връщах и 3 пъти фабрични ама нямаше смисъл и от тях телефона е чисто нов.Някакви други съвети?
Цитирай
#14

Пробвай да се свържеш някъде другаде- при приятел примерно, и ако и там не стане- давай на ремонт.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)