Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeEco 2-предпремиерно в реални снимки
#26

Ще има и такива слушалки и през USB порта дето ще работят...

Да не съм офф. Телефона изглежда наистина добре.

Sent through Hermes

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
Аксесоари
#27

Какъв е проблема да не слушаш музика за около 30-40 мин и да се зареди телефона,егаси мрънкащата нация станахме.щял да не може да живее като се зарежда телефона,излез малко извън телефона.
Цитирай
#28

Мен пък точно това ме кефи.С блутут слушалки е по-удобно.Няма кабели жици и подобни.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#29

В комплекта ви се дава преходник така че мрънкане няма да има Smile

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#30

Добре, а ако искам да включа флашка от рода на Meenova с музичка и слушалки едновременно @WiLD bear какво ще кажеш как процедираме в тоя случай @Gosho223 трипътник ли ще дадат за това?
Не ми отговаряйте просто си мисля на глас Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#31

Явно телефона не е за теб,ориентирай се към друг с много и всякакви дупки.идеята е много добра и на мен лично ми допада,почти не ползвам слушалки ,зарядно,флашка и тв стик наведнъж.но може и такива разклонители за телефони да направят Smile
Цитирай
#32

Я,погледни последния ред от профила му....Разбира се,че не е за него......Smile
Между другото излезна и първото ревю на телефона.....Естествено на китайски и естествено,аз не разбрах много от него,но вината не е моя.....Smile
В общи линии,всичко си е ОК-производителност,камера,батерия,скенер,софтуер,звук.....Лошото е,че отново е използван същия дисплей с черните рамки около него,но пък и доста производители използват същия дисплей в доста по-скъпи модели....Smile
Естествено,че не можем да очакваме дисплея на S7 Edge в телефон от този клас и ще трябва да свикнем с подобни неща.....Да се надяваме,че скоро ще видим ревюта и на по-разбираеми езици.
Цитирай
#33

@WiLD bear аз съм се ориентирал както ти каза Тонката, но това не пречи да обсъдим евентуални недостъци на новата мода за, които може другите да не са се сетили.А ти щом го харесваш така можеш и единствената дупка да запушиш, ако ти пречи и се надявай да не го пуснат със заключен буутлоудър, че ще падне мрънкане нали Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#34

Скоро....Smile

[Изображение: de0344c89bc282d83292625a88204082.jpg]

SD 821
8GB RAM
25 MP камера



Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай
#35

(2016-04-22, 15:17:27)Claping Monkey написа:  Ще има и такива слушалки и през USB порта дето ще работят...

Да не съм офф. Телефона изглежда наистина добре.

Sent through Hermes
Вече ги ползвам тези слушалки.Супер са.Впрочем в колата през блутуут и  xiaomi roidmi звукът е жесток по-добър от mi note pro.Има dolby atmos.С преходник и xiaomi слушалки звукът не е същият.В самия софтуер си има опция за cdla hd слушалки и тогава се използва пълния потенциал.
@tonkata07 на някои места пишат sd823

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#36

В самото зарядно що да няма 3.5 мм букса? На един стар Sony Erisson W890 зарядното му беше такова-хем зарядно, хем на него имаше жак и можеше хем да се зарежда, хем да се сложат слушалки.
Цитирай
#37

(2016-06-23, 14:22:20)alisali1234 написа:  В самото зарядно що да няма 3.5 мм букса? На един стар Sony Erisson W890 зарядното му беше такова-хем зарядно, хем на него имаше жак и можеше хем да се зарежда, хем да се сложат слушалки.
Тук принципа  и смисъла е съвсем друг.Прочети за CDLA HD.Идеята е сигнала да е цифров а не аналогов.
http://gtrusted.com/review/leeco-cdla-digital-earphones

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#38

Е в слушалките ще трябва да е аналогов, освен ако не са с вграден ЦАП

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#39

Точно така.В слушалките има цап.Впрочем както писах поо-горе на usb-  c порта излиза и аналогов сигнал и тогава се използва преходник към 3.55мм.Тогава звукът е по-различен.Когато се включат  cdla слушалките се активират допълнителни функций в настройките и звукът определено е по-добър.Да не говорим,че има усилватели с usb вход и тогава нещата са на съвсем друго ниво.Използваш вградения цап в усилвателя.Не,че звукът е перфектен,но това си виждане на китайските инженери.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#40

За мен е не функционално. Трябва да си има отделен порт

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#41

Напълно съм съгласен с теб.Лошото ,че това май ще стане "новата мода" и при други производители.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#42

Дано не е при всички. Чак толкова по - евтино няма да им излезе

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#43

То не е за евтиното, а за по тънък профил на телефона.
Тези дето не гонят тънък профил, може да си позволят да сложат порт за слушалки.
Цитирай
#44

Цитирай
#45

(2016-06-24, 11:38:29)GH0STFACE написа:  То не е за евтиното, а за по тънък профил на телефона.
Тези дето не гонят тънък профил, може да си позволят да сложат порт за слушалки.

Не виждам тънък профил.Le max 2 е по- дебел от mi note pro,който си имаше 3.5мм жак.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#46

Нова снимка показва интересна двойна камера.
             
     

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#47

6 GB RAM/128 GB ROM се превръща в "стандарт" за китайците...Smile

[Изображение: c6586a346c99066615d4caddc261d4ba.jpg]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#48

Здравейте и аз много си харесах този телефон и мисля да си го купя но в Youtube попаднах на следното видео  https://www.youtube.com/watch?v=mFXuAn43PTE . Какво мислите ако наистина има толкова много дефектни бройки със дисплеите и се случи на такава на която дисплея пука при докосване с пръст възможно ли е в бъдеще да се скапе дисплея.
Цитирай
#49

Мисля, че това са единични дефекти.
Много хора са доволни от LeEco, нека който има моделите да каже.
Аз се заглеждам за един LeEco Le 2 max да го разгледам, ако е добър колкото Самсунг-а, приключих с "доказаните" марки...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#50

Уау !!!!
Това май ще е следващия ми телефон...Smile

LeEco 2S

[Изображение: 59e1a7da1a6bd60f875273771aab3ba6.jpg]

[Изображение: 297580ac75695e19d2a049876a062661.jpg]


Сакралната дата 07/09 наближава....iPhone 7,PS 4 Neo,а сега и LeEco S2....)

LeEco са избрали датата 07/09 за да представят новото си устройство във "високия" клас.....Телефонът ще разполага с Edge дисплей,SD 821,двойна камера и.....8 GB RAM !?!?!?Smile
"Лоу" версията на модела ще е само с една камера.

Това май си беше за отделна тема,но....За сега ще остане в тази.


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)