Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg G4 vs SONY Z3 PLUS или?
#1

Колеги колебая се между тези два телефона основно, но може и други предложение до 650лв.Понеже ги видях в онлайн магазините по толкова и за това бюджета е такъв.Основни изисквания са:
-камери и предната и основната трябва да са възможно най-добри.
-сглобка, трябва да е надежден и премиум, тук Сонито бие.
-и не на последно място софтуера.Ползвам Хайоми и за мен леката работа без лаг и подобни е задължение.Кой е с по лек софт?
Игри почти не играя и Снап 810 не вярвам да го загрея.Дайте съвет кой,че въобще не мога да преценя.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен който и от двата да избереш, няма да сбъркаш. И двата си имат всичко, което искаш. Ако бях на твое място бих взел Z3+, но ти си решаваш. Smile
Цитирай
#3

Понеже преди 3-4 дни си взех Z3, а Z3+ е подобен мога спокойно да те посъветвам за покупката му. Поне при Z3 всичко е на ниво - сглобка, дисплей, батерия(от първото зареждане 6:30 часа screen on time), камерата е супер,  звукът е добър(а идвам от HTC M8). Единственото, което би могло да те притеснява предполагам е SD810, обаче ти сам каза, че игри не цъкаш, така че взимай го според мен. Smile
ПС: Вкъщи има едно G3(разбира се, то не е G4 но...) Ако трябва да сравня работата му със Z3 бих казал, че Sony-то го бие, просто всичко е по-плавно и бързо.

hTC One M8, Sony Xperia Z3, Samsung Galaxy S8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)